همراه ما باشید

برای احتیاط

پرسپولیس نامه تایید باشگاه بلژیکی را دریافت کرد

درباره وضعیت قراردادی محمد نادری در بلژیک نگرانی هایی وجود دارد، در این ارتباط باشگاه پرسپولیس به "پیروزی" اعلام کرد جانب احتیاط رعایت شده و نامه باشگاه بلژیکی را برای قرارداد با این بازیکن دریافت کرده است.

پرسپولیس نامه تایید باشگاه بلژیکی را دریافت کرد

پیروزی نیوز - پرسپولیس نامه تایید باشگاه بلژیکی را دریافت کرد

به گزارش پیروزی، باشگاه پرسپولیس در آستانه عقد قرارداد با محمد نادری قرار دارد. با توجه به قرضی بودن این انتقال، قرارداد مذکور یک قرارداد سه جانبه خواهد بود. نادری تا دو سال و نیم دیگر با باشگاه بلژیکی قرارداد دارد و در این مقطع با قرارداد قرضی برای نیم فصل به پرسپولیس می آید.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط در پاسخ به سوال پیروزی اعلام کرد برای اینکه مشکلاتی مانند آن چه پیش از این روی داد تکرار نشود ما در وهله اول خواستار نامه ای از باشگاه بلژیکی شدیم که اطلاع و موافقت خود را برای مذاکره ما با این بازیکن و جدایی او برای پیوستن به پرسپولیس اعلام کند و در حال حاضر این نامه را دریافت کرده ایم و از لحاظ اجرای ضوابط و قوانین ، جانب احتیاط  رعایت شده است.
در ارتباط با این بازیکن ، پندار خمارلو درباره شایعات مطرح شده در حوزه مشکلات حقوقی این بازیکن برای بازی در بلژیک گفت: مسایل حقوقی این انتقال تا ان جا که مربوط به ما می شود بررسی شده است. انتقال او طبق ایین نامه های بین المللی و داخلی انجام می شود . به این ترتیب در صورت عقد قرارداد موردی وجود ندارد که بخواهد مانع از بازی کردن او شود و جای نگرانی نخواهد بود.

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه