همراه ما باشید

گلر ششدانگ سرخپوشان چه کسی است؟

5 گزینه پیش روی تراکتورسازی

تراکتورسازی برای نیم فصل دوم به دنبال جذب یک دروازه‌بان خوب است و 5 گزینه برای حفاظت از قفس توری سرخپوشان تبریزی وجود دارد.

5 گزینه پیش روی تراکتورسازی

پیروزی نیوز - 5 گزینه پیش روی تراکتورسازی

به گزارش پیروزی، سرخپوشان تبریزی فصل جدید را خصوصی آغاز کردند و توانستند بازیکنان خوبی را به بدنه این تیم جذب کنند. کاپیتان‌های تیم ملی، اولین ژاپنی لیگ برتر و 2 مهاجم خوب اروپایی جزو خریدهای خوب این تیم به شمار می‌رفت. محسن فروزان هم ابتدای فصل به تراکتورسازی اضافه شد تا این تیم فصل جدید را با ترکیبی جدید و متفاوت از سال‌های قبل آغاز کند. 

فروزان هر چند در چند بازی برای تراکتورسازی عملکرد خوبی داشته است، اما اشتباهات‌ تاثیرگذاری هم داشت تا هواداران این تیم خواهان جذب یک گلر خوب برای حفاظت از قفس توری شوند. همین سبب شده که تراکتورسازان به فکر تقویت تیم خود در این پست ازهمان نیمه‌های نیم فصل اول باشند. شایعه جایگزینی دخسوس دروازه‌بان تیم ماشین‌سازی اولین خبر بودی که در این زمینه به گوش رسید. گلری که عملکرد خوبی در ترکیب تیم همشهری داشت و بر خلاف فروزان، روند ثابتی را در درون دروازه طی کرده بود. 

اما این اتفاق به نیم فصل کشید تا در نقل و انتقالات زمستانی تکلیف سنگربان این تیم مشخص شود. در حال حاضر با اعلام مخالف رضا مهاجری، مربی ماشین‌سازی مبنی بر جدایی دخسوس، اسامی بازیکنان دیگری هم به گوش می‌رسد ونام علیرضا حقیقی، سیدحسین حسینی، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری هم شنیده می‌شود. 

این اسامی در حالی مطرح می‌شود که زمزمه‌هایی هم مبنی بر تمایل باشگاه پرسپولیس به جذب محمدرضا اخباری و علیرضا حقیقی در صورت جدایی علیرضا بیرانوند شنیده می‌شود. با این حال شاید فاکتور بزرگ تجربه و کیفیت بین المللی و حضور در لیگ‌های اروپایی باعث شود در شرایط فعلی نام حقیقی به عنوان دروازه‌بان سابق تیم ملی در اولویت قرار گیرد. 

مریم سرخوش 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه