همراه ما باشید

پیام برانکو برای باشگاه

قوچان نژاد تا آخر هفته نشد، گزینه جدید را معرفی می کنم

سرمربی فوتبال پرسپولیس خواسته است برای رضا قوچان نژاد صبر کنند، ولی اگر تا پایان هفته کار به نقطه روشنی نرسید برای معرفی گزینه جدید اقدام خواهد کرد.

قوچان نژاد تا آخر هفته نشد، گزینه جدید را معرفی می کنم

پیروزی نیوز - قوچان نژاد تا آخر هفته نشد، گزینه جدید را معرفی می کنم

 

 

 

به گزارش  پیروزی، رضا قوچان نژاد برای پیوستن به پرسپولیس وضعیت نامعلومی  دارد. او که این روزها در کنار همسرش از تعطیلات لذت می برد کار را به مدیر برنامه هایش سپرده است و او هم مشخص کرد با توجه به وجود چند پیشنهاد به دنبال بهترین گزینه برای بازیکن تحت قراردادش است. در این شرایط در پرسپولیس این بدبینی هم وجود دارد که مذاکره با پرسپولیس، از آن رو است که قیمت برای خریداران دیگر بالا برود که تراکتورسازی از جمله آن ها است و شاید زنوزی هم بدش نیاید که با توجه به انتشار چنین اخباری ، در صورت جذب قوچان نژاد برای طرفداران تراکتورسازی ، بیش از پیش قهرمان و بزرگ جلوه کند.

مسوولان باشگاه روز گذشته در این ارتباط با برانکو ایوانکوویچ گفتگو داشتند و او را در جریان اخرین اخبار مذاکرات قراردادند. در جریان این گفتگو از برانکو پرسیده شد که اگر گزینه جایگزین را مشخص کرده است، آن را اعلام کند تا باشگاه دست به کار شود. پاسخ سرمی پرسپولیس این بود که تا آخر هفته صبر کنید اگر تا آن زمان مشکل حل نشد، جایگزین قوچان نژاد را به باشگاه معرفی می کند.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

عبادالله کریمی پاسخ

  • 05 دی 1397 3:38 ب.ظ

سلام75سال سن دارم از هواداری شاهین درنو جوانی وجوانی در میانسالی به هواداری پرسپولیس رسیدم تئاتری ام از استاد عربشاهی به خاطر رد پیشنهاد سرمربیگری تیمهای رئال وبارسلون وچلسی ومنچستر یونایتد وسایر تیمهای بزرگ جهان بخاطرپرسپولیس تشکرمیکنم وعاجزانه استدعا دارم بخاطر خدااین برانکوی بیچاره رابشاگردی قبول بفرمایند این طفلک غرریب است گناه دارد

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه