همراه ما باشید

یاران کریمی گل نمی‌زند، زیاد گل می خورد

سپیدرود، گُل آلود است

نقل و انتقالات زمستانی نیم فصل لیگ برتر برای رشتی‌ها زمانی برای ترمیم تیمی است که آمار ضعیف‌ترین خطوط حمله و دفاعی لیگ را به خود اختصاص داده است.

سپیدرود، گُل آلود است

پیروزی نیوز - سپیدرود، گُل آلود است

به گزارش پیروزی، تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان نیم فصل نتایج قابل قبولی نداشت و ضعیف‌ترین خط حمله و خط دفاع لیگ را به نام خود ثبت کرد. کارنامه‌ای که شاید بتوان به حاشیه عجیب این تیم در انتخاب مالک (جواد تن‌زاده و میرشهاب مومنی) و جدال سرمربیانش در ابتدای فصل ربط داد. روزهایی که این تیم درگیر واگذاری بود و دو مربی (خداداد عزیزی و علی کریمی) برای تیم تصمیم می‌گرفتند.

سرخپوشان رشتی بدون سپری کردن دوران بدنسازی و با تیمی نصف و نیمه این رقابت‌ها را با خداداد عزیزی آغاز کردند و در ادامه هم علی کریمی هدایت این تیم را برعهده گرفت.

مساله‌ای که باعث شد این تیم 15 بازی دور رفت تنها 10 امتیاز کسب کند و با 7 گل زده و 26 گل خورده یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های دور رفت این مسابقات در رده پانزدهم باشد. رتبه‌ای که به لطف کسر 6 امتیاز فیفا از استقلال خوزستان حاصل شد تا نماینده فوتبال رشت در انتهای جدول جا خوش نکند.

گل‌های این تیم در فصل جاری را حسین ابراهیمی (3گل)، محمد غلامی (2 گل)، میلاد شیخ‌الاسلامی (یک) و پویا نزهتی (یک گل) به ثمر رساند که 3 گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. گلزنان سپیدرود تنها یک گل را به ضربه سر به دروازه حریف وارد کردند و 2 گل دیگر را با شوت از درون محوطه به ثمر رساندند تا نشان دهند علی کریمی باید تصمیم جدی برای ترمیم خط حمله خود در ادامه دیدارهای فصل بگیرد. کریمی این روزها کار دشواری برای حفظ سپیدرود در نیم فصل دوم دارد و باید برنامه‌ریزی خود برای جذب نفرات مدنظرش را با وسواس بیشتری دنبال کند تا گره مشکلات تیمش باز شود. طرفداران و علاقمندان این تیم منتظرند تا کادرفنی سپیدرود با کنار گذاشتن چند بازیکن ناآماده و جذب چند بازیکن تاثیرگذار، دور برگشت را با قدرت آغاز کند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه