همراه ما باشید

دیدار با فلسطین شبیه‌سازی یمن بود

ترابی: خط خوردن برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران، گفت: امیدوارم تیم ملی بعد از سال‌ها نتایج خوبی بگیرد.

ترابی: خط خوردن برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

پیروزی نیوز - ترابی: خط خوردن برخی بازیکنان برای ما هم سخت بود

به گزارش پیروزی و به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی ترابی  قبل از شروع تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را شکر توانستم در لیست نهایی قرار بگیریم. امیداورم تیم ملی بعد از سال‌ها نتایج خوبی بگیرد تا مردم شاد شوند.

وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان خط خوردند و چه صحبتی با این نفرات که دیگر کنار تیم نیستند دارد، اظهار داشت: این مسئله برای ما هم سخت بود. این بازیکنان هم زحمت زیادی کشیدند . قطعا آنها دعاگوی ما هستند تا تیم ملی موفق شوند. همه برای سربلندی تیم ملی تلاش می‌کنیم.

مهاجم تیم ملی در رابطه با تساوی مقابل فلسطین، عنوان کرد:‌ بازی خوبی بود. حریفمان شبیه به یمن بود. امیدوارم از این بازی درس گرفته باشیم و این مسابقه کمک کند تا نتایج  قابل قبولی کسب کنیم.

ترابی در مورد اینکه وضعیت آمادگی او به چه شکلی است و او رقابت سختی با هم پستی‌هایش دارد، گفت: خدا را شکر وضعیتم خوب است. مهم نیست چه کسی بازی می‌کند مهم کسب نتیجه از سوی تیم ملی است. همه باید تلاش کنیم تا با کسب نتیجه خوب دل مردم را شاد کنیم.

وی در پایان یادآور شد: هواداران همه جا از تیم ملی حمایت می‌کنند و مردم دوست دارند تیمشان نتایج خوبی بگیرد. از مردم می‌خواهم برای تیم ملی به صورت ویژه دعا کنند تا ما نتایج خوبی بگیریم و بعد از سال‌ها قهرمان شویم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه