همراه ما باشید

گزارش تمرین تیم ملی؛

صحبت‌های مهم کی روش با بازیکنان/آزمون مصدوم شد

صحبت‌های مهم کی روش با بازیکنان/آزمون مصدوم شد

پیروزی نیوز - صحبت‌های مهم کی روش با بازیکنان/آزمون مصدوم شد

مهاجم تیم ملی در پایان تمرین امروز با آسیب دیدگی مواجه شد.

به گزارش پیروزی،تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17 به وقت تهران در کمپ اسپایر برگزار شد.

* پیش از شروع تمرین امروز مک در مورت پیرامون بلندی چمن زمین همیشگی با کی روش صحبت کرد و ملی پوشان به زمین مجاور منتقل شدند.

*علی قلی زاده که در لیست انتظار تیم ملی قرار گرفته است مثل روزهای گذشته در سالن بدنسازی زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی تمرین کرد.

* پیش از آغاز تمرین امروز کادر فنی تیم ملی به شخصی در اطراف زمین تمرین مشکوک شده بود و از مسئولان خواست تا وی را از محل تمرین بیرون کنند.

* علیرضا جهانبخش که به تازگی به جمع ملی پوشان اضافه شده است امروز در برنامه های ابتدایی تیم ملی حضور داشت و سپس راهی سالن وزنه شد. جهانبخش فعلا قرار است به صورت اختصاصی تمرین کند.

* در بخش اول تمرین تیم ملی بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود مشغول شده و سپس در اختیار اوسیانو قرار گرفتند. سپس بازیکنان دوباره راهی محل تمرین قبل شده و کارهای تاکتیکی را پیگیری کردند.

* در فوتبال درون تیم سردار آزمون دچار مصدومیت از ناحیه ساق پا شد و به بازی ادامه نداد..بعد از آسیب دیدگی آزمون دکتر خانلری پزشک تیم ملی اعلام کرد که وضعیت این بازیکن مشخص نیست و فردا تکلیف وی مشخص می شود.

* در بخش پایانی تمرین امروز ارسال از جناحین صورت گرفت که بازیکنان سعی کردند از ضربات سوم استفاده کنند. نکته جالب کری بیرانوند و رضاییان در تمرین امروز بود که این 2 بازیکن فضای مسابقه درون تیمی را حسابی گرم کردند.

 

 

 

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه