همراه ما باشید

درخشان: قهرمانی شاگردان کی روش در آسیا دور از دسترس نیست

درخشان: قهرمانی شاگردان کی روش در آسیا دور از دسترس نیست

پیروزی نیوز - درخشان: قهرمانی شاگردان کی روش در آسیا دور از دسترس نیست

حمید درخشان در فاصله ۱۰ روز مانده به جام ملت‌های آسیا از شانس خوب تیم ملی فوتبال در این دوره از رقابت‌ها نام برد.

به گزارش پیروزی، حمید درخشان پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: من فکر می کنم تیم ملی خوبی داریم. با توجه به لژیونر ها و بازیکنان باتجربه و بازیکنانی که از جام جهانی آمدند، تیم خوبی را تشکیل می دهند. پتانسیل خوبی برای این رقابت ها داریم و باید دید که از این نکته به چه صورتی بهره می بریم و این هوشیاری بالای  کادر فنی تیم ملی را می طلبد که چگونه از این شرایط استفاده کند، چرا که سایر تیم ها هم از این فرصت کمال استفاده را برده اند و وضعیت خوبی دارند.

او درباره سایر تیم های حاضر در این دوره از رقابت های جام ملت های آسیا گفت: کره، استرالیا، عربستان و ژاپن همگی از تیم های صاحب نام و طراز اول فوتبال در قاره کهن به حساب می آیند که شانس زیادی برای درخشش دارند، اما از این نکته نباید غافل شویم که ماهم تیم خوبی داریم که می توانیم هر کدام از این تیم ها را شکست دهیم، راه بسیار دشواری در پیش داریم ولی ان شاالله با دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان و کادر فنی تیم ملی بتوانیم بعد از سالها در آسیا قهرمان شویم.

درخشان در پاسخ به این سوال که حواشی روزهای اخیر پیرامون تیم ملی رنگ باخته و همه دست به حمایت از تیم ملی زده اند گفت:همه ما باهم تلاش می کنیم تا تیم ملی نتیجه لازم را بگیرد و این حواشی ماه های اخیر از سمت کی روش بوده است وگرنه هیچ شخصی دوست ندارد تیم ملی کشورش نتیجه نگیرد. همه تلاش کردند تا بهترین بازیکنان را برای تیم ملی بسازند و این کار به نحو احسن مثل جام جهانی صورت گرفت.

اگر بتوانیم در آسیا قهرمان شویم تاثیر آن در تمام فوتبال کشور نمود پیدا می کند و بازخوردش برای فوتبال کشور است و همه مردم خوشحال می شوند، همه یک عزم ملی دارند تا این مهم اتفاق بیفتد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اصلی ترین رقیبان ایران گفت: باید بپذیریم که هر تیمی که به جام ملت ها آمده است را اصلا نباید دست کم گرفت. تایلند، قطر و امارات بسیار تغییر کرده اند و مثل سابق نمی توانیم  فکر کنیم که به راحتی  بشود از این تیم ها عبور کرد،چند شب  پیش دیدید که  العین  چه بازی مقابل ریور پلاته انجام داد، آنها تلاش کردند و نتیجه گرفتند و بقیه هم به همین شکل. پس ما هر چقدر تلاش کنیم و هر چقدر بکاریم همان قدر درو می کنیم و هیچ تیمی را در این مسیر نباید دست کم بگیریم.

وی درباره برترین بازیکن ایران گفت: امیدوارم یک تیم ستاره داشته باشیم، نه یک تیم ستاره. وقتی یک ستاره داشته باشی موفق نمی شوی ولی اگر همه ستاره باشند تیم به موفقیت می رسد.

درخشان در پایان در خصوص حمایت از تیم ملی و وفاق همه دوستاداران تیم ملی گفت: همیشه همه دوست دارند تیم ملی قهرمان شود، اگر هم اتفاقی بوده در نزذیکی مسابقات همه به تیم کمک می کنند و نمی گذارند که مشکلی تیم ملی را تهدید کند، ما در جام جهانی ایرانی های زیادی را در روسیه دیدیم و این که بازی ها در امارات برگزار می شود برای حضور وحمایت ایرانی هاتی بیشتر خیلی حائز اهمیت است.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه