همراه ما باشید

"بیرانوند" در کنار مورینیو، زیدان و رونالدو

"بیرانوند" در کنار مورینیو، زیدان و رونالدو

پیروزی نیوز - "بیرانوند" در کنار مورینیو، زیدان و رونالدو

سایت اسکای اسپورت، اظهار نظری از دروازه بان تیم ملی کشورمان را در کنار نظرات زیدان و مورینیو، به عنوان یکی از اظهار نظر‌های جالب توجه مربیان و بازیکنان در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد.

به گزارش پیروزی، سایت اسکای اسپورت در آخرین روزهای سال 2018، اقدام به بازنشر اظهارنظرهای جالب مربیان و بازیکنان فوتبال جهان را منتشر کرد که در کنار اظهار نظر کسانی مانند مورینیو،زیدان و زلاتان، اظهار نظری از علیرضا بیرانوند پس از راهیابی تیم ملی به جام جهانی 2018 نیز به چشم می خورد.

در این گزارش، که اظهارات جالب توجه هر ماه منتشر می شود، در ماه ژوئن اظهار نظری از علیرضا بیرانوند پس از صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی 2018 روسیه، منتشر شده است.

بیرانوند گفته بود: "من مشکلات بسیاری را متحمل شدم تا رویاهایم به حقیقت بپیوندد، اما قصد ندارم آنها را فراموش کنم، زیرا آنها باعث شدند من به اینجا برسم."

در این گزارش، نقل قول هایی از زین الدین زیدان، خوزه مورینیو، یورگن کلوب، آرسن ونگر، جیجی بوفون، آندرس اینیستا ،کریستیانو رونالدو، سم آلاردایس، زلاتان ابراهیموویچ، میک مک کارتی سرمربی ایرلند، هری کین و تیری آنری مهاجم سابق آرسنال منتشر شده است.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه