همراه ما باشید

انگیزه زیادی دارم

نوراللهی: پیراهن شماره 6 بر تن بزرگان فوتبال بوده است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد کی‌روش را بدهم.

نوراللهی: پیراهن شماره 6 بر تن بزرگان فوتبال بوده است

پیروزی نیوز - نوراللهی: پیراهن شماره 6 بر تن بزرگان فوتبال بوده است

به گزارش پیروزی ،  احمد نوراللهی در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم. تمرینات تاکتیکی برای هماهنگی تیم انجام می‌شود. این هفته یک بازی با قطر داریم که امیدوارم بازی خوبی باشد و به هماهنگی بیشتری برسیم.

وی درباره حضور خود در فهرست نهایی تیم ملی تاکید کرد: من تمام تلاشم را می‌کنم امیدوارم بتوانم جواب اعتماد کی‌روش را بدهم . انگیزه زیادی دارم و تمرینات زیادی هم انجام داده‌ام. حتی اگر بتوانم یک دقیقه برای تیم ملی مثمر ثمر باشم تلاش می‌کنم.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

هافبک تیم ملی در واکنش به این مهم که پس از مصدومیت عزت‌اللهی پیراهن شماره ۶ را بر تن می‌کند، پیراهنی که پیش از این کریم باقری هم بر تن داشت گفت: بله، پیراهن شماره ۶ گذشته متعلق به بزرگانی مثل کریم باقری بوده که مربی خودم هست. جواد نکونام هم این پیراهن را پوشیده و سعید عزت‌اللهی که متأسفانه مصدوم شد. دوست داشتیم او در کنارمان باشد. من تلاش می‌کنم جواب اعتماد کادر فنی را بدهم. در کل هر اتفاقی که می‌افتد امیدوارم اتفاق خوبی برای مردم ایران باشد و ما بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. کار در مراحل بالاتر از گروهی سخت و دشوار است که امیدوارم با اتحاد و همدلی که در تیم داریم قهرمان جام ملت‌های آسیا باشیم.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه