همراه ما باشید

اگر قهرمانی راحت بود، در این چند سال به دست می آوردیم

چشمی: نتیجه نگرفتن تیم ملی برای هیچ کس سودی ندارد

مدافع تیم ملی فوتبال، گفت: عجیب است که برخی بخواهند تیم ملی نتیجه نگیرد.

چشمی: نتیجه نگرفتن تیم ملی برای هیچ کس سودی ندارد

پیروزی نیوز - چشمی: نتیجه نگرفتن تیم ملی برای هیچ کس سودی ندارد

به گزارش پیروزی ،روزبه چشمی در حاشیه تمرین تیم ملی  اظهار داشت: به خبرنگاران خسته نباشید می‌گویم. تمرینات خوبی داشتیم. بازی دوستانه مقابل فلسطین برگزار کردیم. تمرینات را به خوبی دنبال می‌کنیم تا در آخرین بازی دوستانه به مصاف قطر برویم.

وی در واکنش به این مهم که کارلوس کی‌روش اعلام کرد 3هفته همه تحمل کنند و مصاحبه‌ای علیه تیم ملی انجام ندهند اما با این وجود همچنان شاهدیم برخی مصاحبه‌ها علیه تیم ملی انجام می‌شود، گفت: این تیم ملی کشور ما است برایمان نتیجه نگرفتن هیچ سودی ندارد اما از کسب نتیجه بازیکنان، کادر فنی، فدراسیون و همه فوتبال ایران سود می‌برند. متأسفانه این اتفاقات فقط در کشور ما رخ می‌دهد که همه فقط انتقاد می‌کنند و برخی حرف از نتیجه نگرفتن می‌زنند و این خیلی عجیب است. ما این مسائل را در کشورمان می‌بینیم اگر تیم نتیجه نگیرد برای همه بد است تمام تمرکز بچه‌ها روی موفقیت تیم ملی است و امیدوارم تمام پیشکسوتان هم از ما حمایت کنند تا به موفقیت برسیم.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این پرسش که آیا کمبودی احساس نمی‌کنند؟ تاکید کرد: کمبودهایی حتی قبل از جام جهانی وجود داشت و بعد از جام جهانی هم کمبودهایی بود اما ما از روزی که به قطر آمدیم در صحبت‌هایمان هم گفتیم همه چیز را کنار می‌گذاریم و فقط تمرکزمان روی کسب نتیجه است اما به هر حال کمبودها بوده و همچنان هم هست.

چشمی درباره اینکه با توجه به عملکرد تیم ملی در جام جهانی برخی می‌گویند تیم ملی باید قهرمان شود، تصریح کرد:‌ قطعا تیم ما پتانسیل قهرمانی دارد اما بدون شک قهرمانی راحت نیست. اگر راحت بود ما در این چند سال چند قهرمانی به دست می‌آوردیم. گروه‌ راحتی نداریم. فوتبال ما بزرگ است و ما با توجه به عملکردمان در جام جهانی این شانس را داریم که موفق شویم همچون سال‌های گذشته که این شانس را داشتیم. امسال هم تیم‌هایی مثل ما، استرالیا، ژاپن، کره و... شانس قهرمانی دارند اما به هیچ‌وجه این کار راحت نیست و نباید فکر کنیم کار ساده‌ای در پیش داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که اخیرا از او در پست هافبک استفاده می‌شود و شرایطش در این پست چطور است؟ افزود: این نظر سرمربی است. من قبل از این در دفاع بازی می‌کردم و در هر پستی که بتوانم کمک کنم تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا به تیم ملی کمک کنم.

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه