همراه ما باشید

مهاجم کروات جانشین قوچان نژاد؟

کلاف انتقال گوچی سردرگم شد

به نظر می رسد مذاکرات با قوچان‌ نژاد از لحاظ مالی چندان موفق نبوده است حالا می شود روی دیگر گزینه های خط حمله‌دقیقتر کار کرد

پیروزی نیوز - کلاف انتقال گوچی سردرگم شد

 

به گزارش  پیروزی؛جام جهانی روسیه پایان راه رضا قوچان نژاد در تیم ملی بود، چرا که بعد از مسابقات اعلام کرد با پیراهن تیم ملی خداحافظی کرده و سعی دارد تمام تمرکزش را به تیم باشگاهی معطوف کند. گوچی که در 2 فصل آخر خو قبل از پیوستن به تیم قبرسی، پیراهن هیرنفین هلند را به تن داشت در 75 بازی 32 گل برای تیمش به ثمر رساند و با این آمار راهی روسیه شد. اما نوع بازی ایران در روسیه موجب شد فرصت مناسبی نصیب گوچینشود و سرانجام در اوایل مرداد ماه تیم آپوئل قبرس را بعد از بازی در لیگ های انگلیس، هلند، بلژیک، کویت و قطار انتخاب کرد. اما این انتخاب برای رضا قوچان نژاد چندان مفید نبود و نتوانست درخشش خود در هیرنفین را ادامه دهد تا زمزمه های جدایی این بازیکن به گوش رسید. پرسپولیسی ها که طبق برنامه برانکو و چنانچه بر سر یک منابع مناسبی بتوان توافق کرد باب مذاکره با گوچی و مدیر برنامه هایش را گشودند و مذاکرات ادامه داشت تا اینکه دو تیم دیگر لیگ برتر ایران هم به فکر خرید این بازیکن افتادند. در این بین صحبت از ارقامی چون 500 و 600 هزار دلار از سوی دو تیم دیگر به میان آمد. مساله ای که تقریبا می شد حدس زد چرا که یکی از دو تیم در ابتدای فصل هم سعی در جذب این مهاجم داشت که با پاسخ منفی او روبرو شد. در اداه یک مشکل دیگر به وجود آمد و اینکه وقتی تیم قبرسی متوجه علاقه 3 باشگاه به جذب این مهاجم شد رقمی برای صدور رضایت نامه مشخص کرد که دیگر شرایط را سخت تر کرد. شاید این جو خبری که از سوی 2 باشگاه دیگر به راه افتاد تنها برای بر هم زدن تمرکز بازیکن و باشگاه پرسپولیس بود چرا که همین پیشنهادهای نیم بند باعث شد باشگاه قبرسی اعلام کند که به این بازیکن نیاز دارد و اگر هر باشگاهی خواهان خرید این بازیکن هست می بایست مبلغ رضایت نامه را پرداخت کند. در این بین یک سایت قبرسی روز پنجشنبه خبری در مورد گوچی و باشگاه آپوئل منتشر کرد که سرمربی ایتالیایی آپوئل مخالف رفتن قوچان نژاد است و او را همچنان یکی از مهره های خوب تیم خود می داند. هر چند که نمی توان چندان به این اظهارنظر اکتفا کرد ولی آنچه مشخص است اینکه عده ای سعی در به هم زدن تمرکز مذاکرات قوچان نژاد و پرسپولیس دارند. از سویی دیگر برانکو هم اعلام کرده بود تا یکی، دو روز آینده تکلیف این بازیکن مشخص شود. اگر شرایط مساعد نبود یکی، دو گزینه دیگر معرفی کرده است که یکی از این گزینه ها مهاجم کروات است و در حال حاضر هم شرایط نسبتا مناسبی هم دارد ولی برای برخی ملاحظات سعی دارد ابتدا تکلیف قوچان نژاد به صورت قطعی مشخص شود سپس نسبت به اعلام سایر گزینه ها اقدام کند. گزینه هایی از کرواسی گرفته تا قطر و اروپای شرقی.

هر چند پرسپولیس با جذب 5 بازیکن نیاز مبرمی به مهاجم ندارد اما می خواهد خط حمله خود را با وجود بازیکنانی چون علیپور،ترابی، شریفی و احتمالا منشا بیشتر از پیش تقویت کند. مطمئنا در نقل و انتقالات زمستانی کمتر پیش می آید بازیکنی به راحتی اجازه جدایی را به دست آورد ولی با توجه به اقدام خوب اول فصل و همچنین جذب محمد نادری مدافع جوان و آینده دار برانکو شرایط نسبتا مناسبی نسبت به نیم فصل نخست دارد ولی مصدومیت 2 مدافع پرسپولیس کمی او را نگران کرده که با جذب نادری آنطور که شنیدیم احساس رضایت کرده و منتظر است ببیند آیا مریدی خواهد توانست شخصا رضایت نامه اش را از فولاد بگیرد یا خیر. اگر چنین شود طبق شنیده ها برانکو دیگر اصراری به جذب بازیکن دیگر نخواهد داشت تا ابتدای فصل آینده.

انتهای پیام /

مهدی وفامنش

درباره نویسنده

مهدی  وفامنش

مهدی وفامنش مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه