همراه ما باشید

معمای بزرگ خط حمله پرسپولیس/ گوچی یا طارمی؛ مسئله این است

در مقام مقایسه، طارمی نسبت به گوچی گزینه بهتری است. طارمی جوان‌تر از گوچی است و کاملا به جو پرسپولیس هم آشنایی دارد.

معمای بزرگ خط حمله پرسپولیس/ گوچی یا طارمی؛ مسئله این است

پیروزی نیوز - معمای بزرگ خط حمله پرسپولیس/ گوچی یا طارمی؛ مسئله این است

به گزارش خبرنگار پیروزی، مسئله خرید مهاجم برای پرسپولیس به یک مسئله پیچیده‌ تبدیل شده است. واقعیت این است که برانکو علاقه‌ دارد تا یک مهاجم سرزن و گلزن را به تیمش اضافه کند تا به این ترتیب یکی از مهاجمان فعلی (بخوانید منشا) از پرسپولیس جدا شود.

چند وقتی هست که بحث حضور رضا قوچان‌نژاد در پرسپولیس مطرح است، البته قیمت بالای «گوچی» حضور این بازیکن را در پرسپولیس تقریبا منتفی کرده است، مگر اینکه اتفاق جدیدی رخ بدهد که بسیار بعید است.

با منتفی شدن حضور گوچی در پرسپولیس بحث بازگشت مهدی طارمی به جمع سرخپوشان جدی‌تر می‌شود. طارمی که البته پایگاه آنچنانی بین هواداران ندارد می‌تواند همان گزینه مدنظر برانکو برای خط حمله پرسپولیس باشد. طارمی هم سرزن است، هم سرعتی و البته هم گلزن. مهمترین نکته در مورد طارمی داستان هواداران است. اگر هواداران پرسپولیس چراغ سبز نشان بدهند خود طارمی هم بدش نمی‌آید دوباره پیراهن سرخ را به تن کند.

در مقام مقایسه هم طارمی نسبت به گوچی گزینه بهتری است. طارمی جوان‌تر از گوچی است و کاملا به جو پرسپولیس هم آشنایی دارد. اگر طارمی برگردد و در همان یکی، دو بازی اول برای پرسپولیس گلزنی هم بکند دوباره می‌تواند محبوب هواداران شود، هرچند خیلی از هواداران پرسپولیس هنوز معتقد هستند که طارمی نقش اول محرومیت این تیم از پنجره نقل‌وانتقالاتی است.

باید دید در نهایت چه بازیکنی برای خط حمله پرسپولیس در نظر گرفته می‌شود و چه مهاجمی پیراهن سرخ را به تن می‌کند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سلمان بیدار مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه