همراه ما باشید

برگزاری دیدار معوقه پرسپولیس و سپیدرود در نیم فصل دوم

فتاحی:شاید تقویم مسابقات غرب و شرق آسیا از هم جدا شوند

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: نیم فصل دوم لیگ برتر ۱۵ بهمن ماه آغاز خواهد شد.

فتاحی:شاید تقویم مسابقات غرب و شرق آسیا از هم جدا شوند

پیروزی نیوز - فتاحی:شاید تقویم مسابقات غرب و شرق آسیا از هم جدا شوند

به گزارش پیروزی، سعید فتاحی در مورد زمان آغاز لیگ برتر گفت: نیم فصل دوم از تاریخ ۱۵ بهمن ماه آغاز می‌شود. البته بازی تیم سایپا مقابل داماش گیلانیان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی قبل از شروع نیم فصل برگزار می‌شود زیرا سایپا و ذوب آهن در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هستند و همانطور که فصل گذشته با پرسپولیس و استقلال همکاری کردیم تا این دو تیم در لیگ قهرمانان حضوری مقتدرانه داشته باشند در این فصل هم نهایت همکاری و مساعدت را با سایپا و ذوب آهن انجام خواهیم داد تا این دو تیم هم از مرحله پلی آف به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند. برای فوتبال کشورمان خیلی خوب است که بتوانیم ۴ تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

وی افزود: دیدار  معوقه پرسپولیس با سپیدرود رشت در مرحله یک هشتم جام حذفی هم در فواصل مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر برگزار خواهد شد. 

فتاحی در مورد اعتراض تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به تقویم فشرده مسابقات بخصوص در مرحله یک هشتم مسابقات گفت: از ابتدای فصل تمامی این موارد را به باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده بودیم. حتی این موارد را به طور کتبی به باشگاه‌ها اعلام کردیم. البته ایران به همراه کشورهای غرب آسیا پیشنهاد جدا سازی تقویم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب و شرق آسیا را به AFC ارایه کرده است. دنبال این مساله هستیم که تصور می‌کنم این اتفاق در فصل ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ رخ بدهد. در این فصل هم در تلاش هستیم که مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا به جای اواخر خرداد در شهریور ماه یعنی قبل از مرحله یک چهارم نهایی در شهریور ماه برگزار شود. 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه