همراه ما باشید

عملکرد فنی، تداوم حضور در بازیهای لیگ و بهترین بازدهی در تیم ملی مدنظرمان است

حبیبی: هیچ گلری از جای خودش در تیم ملی نباید مطمئن باشد

مشاورفنی دروازبانان تیم های ملی فوتبال بانوان گفت:  دروازبانانی که برای اردوهای تیم ملی انتخاب می شوند، نباید خیالشان آسوده شود که تا ابد گلر تیم ملی هستند. 

حبیبی: هیچ گلری از جای خودش در تیم ملی نباید مطمئن باشد

پیروزی نیوز - حبیبی: هیچ گلری از جای خودش در تیم ملی نباید مطمئن باشد

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ محمد حبیبی، مشاورفنی دروازبانان تیم های ملی فوتبال بانوان گفت: هفته گذشته اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال برگزار شد که 5 گلر را به این اردو دعوت کرده و تمرینات مختلفی را برگزار کنیم. 

وی ادامه داد: همانطور که می دانید 12 تیم در لیگ برتر حضور دارند و هر تیم دارای دو گلر است و درواقع 24 دروازبان در مسابقات لیگ حضور دارند که از این تعداد، 14 گلر را به اردوهای تیم ملی دعوت کرده و عملکردشان را مد نظر داشتیم. دروازبانانی که برای اردوهای تیم ملی انتخاب می شوند، نباید خیالشان آسوده شود که تا ابد گلر تیم ملی هستند.  رقابت بین دروازبانان شدید است و تمام بازیها را رصد می کنم.

مشاورفنی دروازبانان تیم های ملی فوتبال بانوان گفت: عملکرد دروازه بانان برایم بسیار اهمیت دارد. تداوم کار گلر ها در تیم های لیگ برتر برای من یکی از انتخاب شاخصه های حضور دروازه بانان در تیم ملی فوتبال است. ضمن اینکه عملکرد فنی، کاری که در لیگ برتر انجام می دهند و عملکردشان در تمرینات  از دیگر شاخص های  انتخاب آنها خواهد بود

وی در ادامه افزود: در رده جوانان و نوجوانان استعدادیابی کردیم و گلر های خوبی را انتخاب کردیم. بدون شک با تمرینات و آموزش هایی که این گلر ها می بینند،  در دوره نهایی می توانیم شرایط خوبی داشته باشیم.علاوه بر تمرینات باید از لحاظ شرایط روحی و روانی نیز روی دروازه بانان کار شود.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه