همراه ما باشید

با منشا استفاده از سهمیه آزاد خارجی منتفی می شود

بسته شدن پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس با جذب مهاجم

تیم فوتبال پرسپولیس شاید پرونده نقل و انتقالات زمستانی را با جذب یک مهاجم دیگر که احتمالا یک خارجی خواهد بود ببندد.  این در حالی است که احتمال جذب یک بازیکن آزاد بعد از نقل و انتقالات هم مطرح می شود.

بسته شدن پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس با جذب مهاجم

پیروزی نیوز - بسته شدن پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس با جذب مهاجم

 

 

 

 

 

به گزارش پیروزی، سرخپوشان تا این جا برای نیم فصل دوم 7 بازیکن جدید به خدمت گرفته اند که یکی از آن ها به نام سعید کریمی سرمایه گذاری برای آینده است و 6نفر دیگر بازیکنانی هستند که انتظار می رود خود را در قواره قرار گرفتن در ترکیب اصلی نشان بدهند.

 

پرسپولیس طبق اعلام اولیه باید دو بازیکن دیگر جذب می کرد ولی این طور که از صحبت های مسوولان باشگاه برمی آید ، ممکن است پرونده نقل و انتقالات زمستانی با جذب یک مهاجم دیگر بسته شود. باشگاه البته اخباری چون حضور بازیکن مجاری تیم هایدوک اشپیلت را تکذیب می کند. همچنین عنوان می شود اگر نقل و انتقالات زمستانی با جذب یک نفر دیگر بسته شود احتمال جذب یک سهمیه آزاد در طول نیم فصل دوم و در صورت احساس نیاز وجود دارد.

 

باشگاه، احتمال خارجی بودن مهاجم جدید را تایید می کند و به نظر نمی رسد این موضوع برای انحراف افکار عمومی  باشد که البته به آن فکر می کنیم. پرسپولیس اگر بخواهد یک خارجی در این مقطع ویکی را در نیم فصل بیاورد با توجه به ادامه حضور منشا امکانپذیر نخواهد بود و از سوی دیگر در آن مقطع گزینه داخلی خاصی هم وجود نخواهد داشت. برانکو در دفعات اخیر بدون رودر بایستی اعلام کرده است که این بازیکن نظر وی را تامین نساخته است اما بنا بر اعلام خود منشا هیچ صحبتی با وی برای ترک تیم نشده است. البته پرسپولیس در حال حاضر با کمبود مهاجمان راس تخصصی روبرو است و در صورت آسیب دیدگی باید سراغ تغییر پست دیگر بازیکنان یا استفاده از جوان ها برود.

دیدگاه کاربران

ناشناس پاسخ

  • 09 دی 1397 10:41 ق.ظ

خواهش میکنم بفکر یک مدافع میانی باشید

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه