همراه ما باشید

ستاره پرسپولیس در جمع شش جوان اول جام ملت ها+عکس

روزنامه مطرح قطری در فاصله کمتر از یک هفته تا آغاز جام ملت های آسیا از ستاره پرسپولیس به عنوان یکی از شش جوان اول این رقابت ها نام برد.

ستاره پرسپولیس در جمع شش جوان اول جام ملت ها+عکس

پیروزی نیوز - ستاره پرسپولیس در جمع شش جوان اول جام ملت ها+عکس

به گزارش پیروزی، استاد الدوحه قطر در گزارشی کامل از ستاره های حاضر در جام ملت های آسیا 2019 مدعی شد شش بازیکن جوان از کشورهای مختلف هستند که بعد از این بازی ها می توانند مسیری متفاوت در پیشرفت خود در فوتبال آسیا و جهان را تجربه کنند.

در این گزارش نویسنده استاد الدوحه به بشار رسن ستاره 21 ساله عراق و باشگاه پرسپولیس اشاره و او را یکی از شش جوان اول آسیا در امارات 2019 نامید. در تعریف این روزنامه چاپ دوحه از رسن آمده است:« اولین بار پنج سال پیش بود که بشار در سن 16 تا 17 سالگی نام خود را بر سر زبان ها انداخت. در مسابقات قهرمانی زیر 22 سال آسیا در دوحه بشار رسن با درخشش برای عراق آن هم با سن کم خود نشان داد از چه استعدادی برخوردار است و حالا او در 21 سالگی یکی از مهره های اصلی شیرهای بین النهرین در جام ملت های آسیا نام گرفته است».

استادالدوحه در ادامه با اشاره به پست تخصصی بشار رسن که قابلیت بازی در چند پست میانه میدان را دارد مدعی شد او بعد از جام ملت ها ممکن است برای ماندن در پرسپولیس ایران با تردیدهایی روبرو شود، تیمی پرطرفدار که بشار چیزی نمانده بود با پیراهن این تیم عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند اما در ژاپن ناکام ماند و ...


استادالدوحه در بین شش جوان اول آسیا در جام ملت های آسیا 2019 علاوه بر بشار رسن ستاره عراقی پرسپولیس از بازیکنانی همچون اکرم عفیف(قطر) وو لی (چین) کوانگ تین های (ویتنام) عمر الخریبین (سوریه) و لی سئونگ وو (کره جنوبی) هم نام برد و مدعی شد این بازیکنان می توانند روزهای طلایی را در امارات 2019 رقم بزنند.

 ستاره پرسپولیس در جمع شش جوان اول جام ملت ها+عکس  روزنامه مطرح قطری در فاصله کمتر از یک هفته تا آغاز جام ملت های آسیا از ستاره پرسپولیس به عنوان یکی از شش جوان اول این رقابت ها نام برد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه