همراه ما باشید

افشاگری افتخاری درباره جذب گرو و نویمایر

به فتحی گفتم با آنها قرارداد نبندد

الان وقت بازگشت جباروف نیست، زمان میدان دادن به آذری است

به فتحی گفتم با آنها قرارداد نبندد

پیروزی نیوز - به فتحی گفتم با آنها قرارداد نبندد

به گزارش پیروزی، رضا افتخاری عصر امروز در حاشیه نشست هم‌اندیشی خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درباره جذب گرو و نویمایر توضیح داد: زمانی که به ترکیه رفتم، دلال معروفی این دو بازیکن را آورده بود که من به او گفتم که من به هیچ عنوان این دو بازیکن را نمی‌خواهم چون در حد استقلال نیستند. همان جا جواب رد به او دادم. بعد از این که از باشگاه بیرون آمدم به آقای فتحی گفتم که مراقب این دو بازیکن باش و با آن‌ها قراداد نبندید اما فشار هوادار که می‌گفتند بازیکن خارجی بیاورید، باعث شد که با آن‌ها قرارداد ببندند. من این موضوع را پیش‌بینی می‌کردم. یک سال بود که می‌خواستند این دو بازیکن را بیاورند که من زیر بار نمی‌فتم.

افتخاری در ادامه درباره جدایی و بازگشت جباروف به استقلال بیان کرد: بازیکنانی که از استقلال رفتند، ۶۰ درصد خودشان نبودند و دلالان آن‌ها را بردند. جباروف هم همینطور بود و او را بردند. موقعی که بازیکن با یک مدیربرنامه یا همان دلال قراداد می‌بندد، اختیارش را به مدیر برنامه می‌دهد. موقعی که با آن‌ها وارد مذاکره می‌شدند، دلالان می‌گفتند شرایط ما فلان است. در این صورت ما چه تصمیمی از طرف باشگاه می‌توانستیم بگیریم؟ باز هم ما ساعت‌ها با آن‌ها بحث می‌کردیم. قراردادهایی که ما با آن‌ها بستیم، قرادادهای خوبی بود. بعدا گفتند که من با بازیکن مصدوم قرارداد بستم. یک قراداد بیاورند که من با یک بازیکن مصدوم قراداد امضا کردم. من قرارداد یک بازیکن مصدوم را امضا نکردم.

وی ادامه داد: به عنوان کسی که سال‌ها در فوتبال بودم می‌گویم که الان وقت جباروف نیست، الان وقت آذری است. هواداران باید تحمل کنند و به آن‌ها بازی دهند. من قول می‌دهم که اگر به آذری وقت بدهند، یک جپارف تحویل داده می‌شوند.

انتهای پیام/

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه