همراه ما باشید

نا امید از بازی با حضور نیروهای تازه نفس

سه سرخپوش جدایی طلب، خواستار رضایت نامه

نقل و انتقالات زمستانی هنوز به شکل رسمی آغاز نشده است ولی پرسپولیس با سه جدایی طلب روبرو است که می خواهند بخت خود را در تیم های دیگری امتحان کنند.

سه سرخپوش جدایی طلب، خواستار رضایت نامه

پیروزی نیوز - سه سرخپوش جدایی طلب، خواستار رضایت نامه

به گزارش پیروزی، با توجه به اخبار دریافتی از باشگاه پرسپولیس، تا کنون سه تن از بازیکنان این تیم خواهان جدایی از جمع سرخپوشان در نقل و انتقالات زمستانی هستند.

نقل و انتقالات زمستانی هنوز به شکل رسمی اعلام نشده است ولی به نظر می رسد پرسپولیس شاهد جدایی 3 بازیکن خود باشد اگر توافق نهایی صورت بگیرد.

احسان علوان زاده اولین بازیکنی بود که خبر تمایل وی برای جدایی منتشر شد. او که در مقطعی شرایط خوبی پیدا کرد و به نظر می رسید آینده اش در پرسپولیس باشد نتوانست شرایط خود را حفظ کند و حالا اعتقاد دارد به قدری مورد غضب برانکو است که شانسی برای وی وجود نخواهد داشت. فعلا انتخاب اول او ماشین سازی است اگر نظر باشگاه نامین شود.
بازیکن دیگری که خبر از جدایی او به گوش می رسد، احمد بهاروندی بازیکن رده سنی امید سرخپوشان است. گویا او برای خود تیمی لیگ برتری دست و پا کرده است. به نظر می رسد با توجه به سن و سالی که دارد با پیشنهاد تیم هایی روبرو باشد که در رده های پایه تیم های خوبی دارند و بازیکنان را با وعده حضور در تیم اصلی جذب می کنند. او هنوز رضایت باشگاه را جلب نکرده است. وی خواهان جدایی قطعی است ولی در چنین مواردی کار عاقلانه انتقال قرضی بازیکن است.

واما یک دیگر از بازیکنانی که احتمال جدایی وی مطرح می شود، شاهین عباسیان از فهرست زیر 23 ساله های پرسپولیس است. او وقتی به پرسپولیس آمد از وی به عنوان یکی از آینده دارها یاد می شد ولی نتوانست جایگاه خوبی را برای خود دست و پا کند.

نکته قابل تامل درباره جوان های پرسپولیس این است که آن ها در بدترین روزهای تیم که فقر بازیکن به چشم می آمد نتوانستند جایی برای خود در ترکیب پیدا کنند و حالا با پایان دوران محرومیت پرسپولیس، برای خود شانس چندانی قائل نیستند و شاید بهترین کار، یک انتخاب خوب برای اینده باشد. البته بسیاری از این بازیکنان با خروج از فضای پرسپولیس ، دچار بحران می شوند و تیم های جدید نمی تواند آن ها را اغنا کند و این خطری است که باید برای گذر آز آن آماده شده باشند. بازیکنان کمی در این امر موفق بوده اند.
انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه