همراه ما باشید

نگاهی به لیست پرسپولیس

یک جای خالی بزرگسال در فهرست 30 نفره سرخپوشان

پرسپولیس اگر نقل و انتقالات را با جذب یک بازیکن بزرگسال دیگر به پایان برساند نیاز به خارج کردن نام هیچ بازیکنی از فهرست خود نخواهد داشت.

یک جای خالی بزرگسال در فهرست 30 نفره سرخپوشان

پیروزی نیوز - یک جای خالی بزرگسال در فهرست 30 نفره سرخپوشان

 

 

نگاهی به لیست پرسپولیس یک جای خالی بزرگسال در فهرست 30 نفره سرخپوشان پرسپولیس اگر نقل و انتقالات را با جذب یک بازیکن بزرگسال دیگر به پایان برساند نیاز به خارج کردن نام هیچ بازیکنی از فهرست خود نخواهد داشت.

به گزارش پیروزی، تیم فوتبال پرسپولیس تا این لحظه، 30 بازیکن را در فهرست خود دارد که شامل 17 بازیکن بزرگسال، 3 بازیکن زیر 25 سال، 4 بازیکن زیر 23 سال و 5 بازیکن زیر 21سال می شود. محمد نادری که اخیرا به تیم اضافه شده است سهمیه زیر 23 سال به حساب می آید. از بازیکنانی که در ابتدای فصل جذب شدند نیز مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی و سروش رفیعی در فهرست بالای 25 سال قرار دارند.

سرخپوشان در حال حاضر بدون خروج نام دو بازیکن مصدوم خود و با اضافه شدن نفرات جدید یک جای خالی در فهرست بزرگسالان دارند. این فضای خالی می تواند با جدایی احسان علوان زاده که در فهرست 25 ساله ها قرار دارد به دو ظرفیت هم ارتقا یابد. این مساله از آن رو خواهد بود که بازیکنی چون آدم همتی هم در این رده سنی قرار دارد و با خالی شدن یک ظرفیت در این رده، نام او به فهرست زیر 25سال الحاق خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه