همراه ما باشید

هواداران به هوش باشند/ پرسپولیس کاملترین تیم ایران و آسیا است

همین تیم فعلی پرسپولیس به اضافه 7 بازیکن جدید چنان تیم قدرتمندی می‌شود که کمتری تیمی در ایران و آسیا حریفش باشد.

هواداران به هوش باشند/ پرسپولیس کاملترین تیم ایران و آسیا است

پیروزی نیوز - هواداران به هوش باشند/ پرسپولیس کاملترین تیم ایران و آسیا است

به گزارش خبرنگار پیروزی، پرسپولیس تا امروز 6 بازیکن جدید گرفته و یک مهاجم دیگر هم در فهرست برانکو حضور دارد تا جمع بازیکنان جدید پرسپولیس در نیم‌فصل دوم به 7 برسد. با این حال هنوز خیلی از هواداران پرسپولیس نگران نقل و انتقالات تیم هستند و معتقد هستند که پرسپولیس آنطور که باید و شاید بعد از تمام شدن محرومیت نقل و انتقالاتی تقویت نشده!

واقعیت این است که پرسپولیس به اندازه کافی در فصل نقل و انتقالات فعالیت داشته و دیگر نیازی به بازیکن ندارد. سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی، مهدی شیری، محمد نادری و سعید کریمی به اضافه یک مهاجم دیگر، تیم برانکو را کامل می‌کند. البته اینکه برانکو و پرسپولیس خیلی اهل شلوغ‌کاری در فصل نقل و انتقالات نیستند و به قول معروف دنبال بمب ترکاندن هم نیستند در به وجود آمدن این شرایط کم تاثیر نیست.

هواداران پرسپولیس باید هوشیار باشند، الان کدام تیم مطرح و مدعی لیگ برتری به اندازه پرسپولیس بازیکن خریده؟ کدام تیم به اندازه پرسپولیس نیروی انسانی مفید دارد؟ کدام تیم به اندازه پرسپولیس «تیم» است؟ ضمن اینکه ذکر این نکته هم ضروری است که پرسپولیس بزرگترین مهره یعنی «برانکو» را در اختیار دارد.

بهتر است هواداران پرسپولیس مانند سال‌های گذشته به برانکو و البته باشگاه پرسپولیس اعتماد داشتند باشند. همین تیم فعلی پرسپولیس به اضافه 7 بازیکن جدید چنان تیم قدرتمندی می‌شود که کمتری تیمی در ایران و آسیا حریفش باشد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سلمان بیدار مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه