همراه ما باشید

سرخپوشان در تهرانسر

تغییر دوباره محل تمرین پرسپولیس

پرسپولیس دو ورزشگاه دارد ولی با توجه به شرایط زمین های آن ها، باید به دنبال زمین تمرین برای تیم باشد. سرخپوشان احتمالا نیم فصل دوم را در تهرانسر آغاز کنند.

پیروزی نیوز - تغییر دوباره محل تمرین پرسپولیس

 

 

 

به گزارش پیروزی، پرسپولیس دو ورزشگاه درفشی فر و کاظمی را در اختیار دارد. ورزشگاه درفشی فر اجاره داده شده است و مستاجر آن که از مدت ها قبل به دنبال ایجاد زمین چمن طبیعی در این مجموعه بود قرار است پروژه زمین چمن مصنوعی را تکمیل کند. زمین شهید کاظمی هم به دلیل مشکلات زیر سازی شرایط مطلوب نداشته و نیاز به استراحت و اوورهال شدن دارد که نمی دانیم با چه کیفیتی انجام خواهد شد.

پرسپولیس پس از 12  روز تعطیلی و استراحت ، چندروزی در تهران تمرین خواهد داشت و بعد به اردوی 12 روزه می رود. قرار است تمرینات تهران هم به ورزشگاه دیگری منتقل شود. پرسپولیسی ها روز پنج شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی جمع می شوند. وسایلی اگر دارند بر می دارند و سه روز بعد از آن را در زمین دیگری تمرین خواهند کرد.
پیش از این قرار بود سرخپوشان از 14 تا16 دی را در زمین پژوهشگاه نفت تمرین کنند ولی این برنامه دستخوش تغییر شد وقتی برانکو اعلام کرد تمرینات دو جلسه در روز انجام خواهد داد. آخرین خبر هم این است که برانکو تیم خود را برای تمرینات به مجموعه ای در تهرانسر خواهد برد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه