همراه ما باشید

 امیدوارم شانس به یاری تیم ملی بیاید

ماجدی: فدراسیون برای تیم ملی کم نگذاشت

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:‌ فدراسیون فوتبال برای تیم ملی کم نگذاشت و همه امیدوار هستیم تیم ملی دست پر برگردد.

ماجدی: فدراسیون برای تیم ملی کم نگذاشت

پیروزی نیوز - ماجدی: فدراسیون برای تیم ملی کم نگذاشت

به گزارش پیروزی، میرشاد ماجدی درباره بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل قطر به با برد شاگردان کی‌روش همراه بود،‌ گفت: به نظرم بازی‌های تدارکاتی باعث می‌شود تا تیم‌ها خودشان را ارزیابی کنند و شرایط تاکتیکی خود را بسنجند این بازی هم آخرین بازی تیم ملی قبل از جام‌ ملت‌ها بود و بعد از آن باید به مصاف تیم گمنام یمن برویم. این پیروزی می‌تواند انگیزه و نشاط مضاعفی به تیم ملی بدهد.

وی درباره اینکه آیا تیم ملی شب گذشته با ترکیب اصلی به مصاف قطر رفت، افزود: در همه دنیا آخرین مسابقات تدارکاتی وقتی انجام می‌شود تیم‌ها با ترکیب اصلی وارد این بازی‌ها می‌شوند و شاکله اصلی تیم خود را به زمین می‌فرستند تا به نوعی شبیه‌سازی انجام دهند. به همین دلیل من فکر می‌کنم تیم ملی با حدود 90 درصد از ترکیب اصلیش به مصاف قطر رفت.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص اینکه تیم ملی در گروهش اول می‌شود یا دوم، خاطرنشان کرد: وقتی می‌دانیم 4 تیم برتر گروه‌هایی که سوم شده‌اند به مرحله بعد می‌آیند، قطعاً سرگروهی به ما کمک می‌کند تا در مرحله حذفی به تیم‌های ضعیف‌تر بخوریم، اما تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، باید همه بازی‌ها را ببرد و برایش فرق نمی‌کند با چه تیمی بازی کند.

ماجدی درباره اینکه برای موفقیت تیم ملی اتحاد به وجود آمده افزود: ارزیابی من این است که فدراسیون فوتبال برای تیم ملی کم نگذاشت و دیدیم که حدود 25 روز قبل از  جام ملت‌ها به قطر رفت تا اردوی خوبی برگزار کند. همه هم همدل هستند و امیدواریم دست پر برگردیم. اما به هر حال همه چیز به شرایط تیم ملی و نگاه کی‌روش بستگی دارد هر چند که نباید این مسئله را بی‌اهمیت دانست که چاشنی شانس هم دخیل است و امیدوارم شانس به یاری ما بیاید.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه