همراه ما باشید

تمام ماجرای حذف احتمالی انصاری از فهرست پرسپولیس/ پای برانکو در میان است!

گفته می‌شود تصمیم‌گیرنده نهایی در خصوص حذف انصاری از فهرست پرسپولیس، سرمربی سرخپوشان است.

تمام ماجرای حذف احتمالی انصاری از فهرست پرسپولیس/ پای برانکو در میان است!

پیروزی نیوز - تمام ماجرای حذف احتمالی انصاری از فهرست پرسپولیس/ پای برانکو در میان است!

به گزارش پیروزی، از همان روزی که مشخص شد رباط پای محمد انصاری پاره شده و این مدافع پرسپولیس کل فصل را از دست داده، شایعه شد که نام انصاری از فهرست پرسپولیس حذف می‌شود تا بازیکن جدیدی جایگزین او شود.

البته در این مدت نه باشگاه پرسپولیس و نه برانکو تصمیم قطعی در خصوص انصاری نگرفتند تا شایعات در این مورد بیشتر شود. چند روز پیش بود که محمد انصاری در کانال اطلاع رسانی‌اش شعری نوشت که شایعه خط خوردن انصاری از فهرست پرسپولیس را قوت بخشید.

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که هنوز هیچ تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده، هرچند تصمیم‌گیرنده اصلی در این مورد برانکو است. شنیده می‌شود که برانکو اعلام کرده باتوجه به اینکه انصاری تا پایان فصل نمی‌تواند بازی کند اگر پرسپولیس کمبود بازیکن داشت نام انصاری از فهرست تیم خارج شود تا بازیکن جدیدی جذب تیم شود.

البته این در شرایطی است که هنوز بحثی در این خصوص رخ نداده، اما ممکن است در صورت صلاحدید برانکو نام انصاری از فهرست پرسپولیس حذف شود. این در شرایطی است که حسین ماهینی هم مانند انصاری رباط صلیبی پاره کرد، اما چون تا ۲، ۳ ماه دیگر شرایط بازی کردن پیدا می‌کند نامش از فهرست پرسپولیس خارج نخواهد شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سلمان بیدار مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه