همراه ما باشید

در گفت‌وگو با «پیروزی»

پیوس: برانکو و هواداران باید در مورد بازگشت طارمی تصمیم‌ بگیرند

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو و هواداران باید در مورد طارمی تصمیم بگیرند.

پیوس: برانکو و هواداران باید در مورد بازگشت طارمی تصمیم‌ بگیرند

پیروزی نیوز - پیوس: برانکو و هواداران باید در مورد بازگشت طارمی تصمیم‌ بگیرند

به گزارش خبرنگار پیروزی، این روزها تیزر مستند فرشاد پیوس در فضای مجازی پخش شده و حسابی هم مورد استقبال هواداران پرسپولیس قرار گرفته است. این مسئله بهانه‌ای شد تا سراغ پیوس برویم و در خصوص مسائل مختلف گفت‌وگو کنیم. در زیر می‌توانید متن کامل گفت‌وگوی «پیروزی» با فرشاد پیوس را بخوانید:

 

*تیز مستند شما خیلی سر و صدا به پا کرده، کمی در مورد این مستند توضیح می‌دهید؟

این فیلم کل زندگی‌نامه شخصی و فوتبالی من را به تصویر می‌کشد. خوشبختانه بزرگان زیادی در این فیلم در حضور داشتند و در مورد من صحبت کردند.

 

*بازپخش تصاویر برخی گل‌های شما هم هواداران را به ذوق آورده.

هواداران همیشه به من لطف دارند. خوبی این فیلم این است که تصاویر تعدادی از گل‌های من هم در آن وجود دارد که باعث می‌شود هواداران کم سن و سال پرسپولیس گل‌های من برای پرسپولیس و تیم ملی را ببینند.

 

*علی دایی در قسمتی از این مستند جمله جالبی دارد و از شَم گلزنی شما تعریف می‌کند.

من با دایی هم رفیق هستم و هم سال‌ها همبازی بودم. ما کنار هم زوج خطرناکی بودیم و برای اینکه تیم به گل برسد خوب با هم همکاری می‌کردیم.

 

*خیلی‌ها زوج شما و دایی را به زوج طارمی – علیپور مقایسه می‌کنند، این مسئله را قبول دارید؟

بالاخره من و دایی حسابی همدیگر را در زمین می‌شناختیم و می‌دیدیم. بعد از اینکه من از تیم ملی و پرسپولیس رفتم دایی جای من را گرفت و خوشبختانه به روزهای بزرگی هم رسید و بازیکن بزرگی هم شد.

 

*در مورد شرایط پرسپولیس هم صحبت کنید، نقل‌وانتقالات تیم خوب بوده؟

شرایط پرسپولیس که عالی است. این چند بازیکنی که به پرسپولیس آمدند بسیار خوب هستند و می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند، مخصوصا اینکه چند نفرشان در چند پست بازی می‌کنند که این عالی است. کنار این بازیکنان جوان‌هایی مثل آدام همتی و حمیدرضا طاهرخانی آیند‌ه‌های پرسپولیس هستند.

 

*گفته شده بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس قطعی است، شما با این مسئله موافق هستید؟

برانکو و هواداران باید در مورد طارمی تصمیم بگیرند. طارمی زمانی که پرسپولیس دچار مشکل بود تیم را تنها گذاشت و رفت اما خب بازیکن خوبی است. باید ببینیم برانکو در مورد طارمی چه تصمیمی می‌گیرد.

 

*چند روز دیگر هم جام ملت‌های آسیا شروع می‌شود، به نظر شما تیم ما شانسی برای قهرمانی در آسیا دارد؟

بالاخره با این نیروی انسانی که داریم مردم توقع دارند تیم ملی قهرمان آسیا شود. البته صحبت‌هایی که کی‌روش کرده و گفت آرزوی ما نیم‌نهایی است خوب نبود و مردم را دلسرد کرد. کی‌روش در هشت سال گذشته جامی با ایران کسب نکرده و افتخاری نداشته، ضمن اینکه بعد از جام ملت‌ها هم از ایران می‌رود. لجبازی‌های او با خیلی‌ها و مخصوصا برانکو یاد همه ما می‌ماند. فکر می‌کنم کی‌روش خیلی از محبوبیتش را در ایران از دست داده است.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سلمان بیدار مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه