همراه ما باشید

بدقولی موسسه اعتباری کار دست استقلالی‌ها داد

تست‌های پزشکی بدون بازیکنان ناراضی

مسئولان باشگاه استقلال این روزها پیگیر حل مشکلات مالی بازیکنان تیمشان هستند.

تست‌های پزشکی بدون بازیکنان ناراضی

پیروزی نیوز - تست‌های پزشکی بدون بازیکنان ناراضی

به گزارش پیروزی، فارس در این باره نوشت: قرار بود تمامی بازیکنان طی دیروز و امروز با حضور در تست های آمادگی جسمانی مهیای برگزاری اردو در کشور قطر شوند اما فقط چند بازیکن در این آزمایشات حضور پیدا کردند. ظاهرا استقلالی ها از شرایط مالی ناراحت هستند و این موضوع را به گوش مسئولان باشگاه رسانده اند. از سوی دیگر مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند تا هر چه سریعتر مشکلات مالی بازیکنان را بر طرف کنند و طی روزهای گذشته رایزنی هایی را با اسپانسر این باشگاه انجام داده اند.

این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان استقلال در برهه فعلی می توانستند از دریافتی توسط اسپانسر استفاده کنند ولی از آنجا که اواخر فصل گذشته مدیران قبلی این باشگاه  مبلغی از اسپانسر برای فصل آینده دریافت کردند همین موضوع باعث ایجاد مشکل برای مدیران فعلی باشگاه شده است.

مشکل بزرگ دیگر استقلالی ها این است که این باشگاه از یکی از موسسات مالی اعتباری که اتفاقا اسم آن پشت و روی پیراهن این تیم حک شده مطالباتی دارد ولی بدقولی های این موسسه مالی باعث شده تا مدیران این باشگاه نتوانند در این شرایط پولی به بازیکنان پرداخت کنند.ظاهرا مدیران استقلال تصمیم گرفته اند به محض شروع نیم فصل همکاری خود با این موسسه را قطع کنند و حتی با صدور بیانیه ای به هواداران این باشگاه اعلام کنند دیگر در این موسسه حسابی باز نکنند زیرا این موسسه مالی و اعتباری به تعهداتش عمل نکرده و باشگاه را دچار مشکل کرده است.

باید دید مدیران استقلال طی روزهای آینده چه تدبیری برای حل این مشکل اتخاذ می کنند؟

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه