همراه ما باشید

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمش کار دشواری را در مصاف با گسترش فولاد تبریز خواهد داشت، اما برای رسیدن به پیروزی بدون محافظه‌کاری تلاش خواهد کرد .

برانکو:بندی در قراردادم برای حضور در تیم‌ ملی وجود ندارد

برانکو:بندی در قراردادم برای حضور در تیم‌ ملی وجود ندارد

پیروزی نیوز - برانکو:بندی در قراردادم برای حضور در تیم‌ ملی وجود ندارد

 به گزارش پیروزی دیلی؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: یک بار دیگر قبل از هر چیز فاجعه ساختمان پلاسکو را و شهادت آتش‌نشان‌ها را تسلیت می‌گویم به مردم ایران، خانواده شهدا و افرادی که در یک شغل مقدس جان‌شان را از دست دادند. به همه این عزیزان صادقانه تسلیت عرض می‌کنم.

کارمان مقابل گسترش فولاد سخت است اما اصرار بر بردن تنها هدف‌ماست
برانکو در مورد بازی تیمش مقابل گسترش گفت: آنها تیمی هستند که به سختی می‌توان مقابل‌شان بازی کرد و بازی بسیار سختی را مقابل آنها خواهیم داشت. وی افزود: گسترش فولاد در هشت بازی خارج از خانه خود هفت تساوی و یک برد را به دست آورده و تیمی است که در خارج از خانه خوب و سازمان‌دهی شده بازی می‌کند. همچنین ترکیب تیم گسترش عالی است و بازیکنانی مانند شیمبا و داریوش شجاعیان که مشکل داشتند نیز فردا به ترکیب این تیم اضافه می‌شوند. ما می‌دانیم که کار سختی داریم، اما در کنار کمک هواداران‌مان اصرار بر بردن تنها هدف‌مان است. ما اگر فردا بتوانیم گسترش فولاد را ببریم سه امتیاز ارزشمند دیدار مقابل فولاد برای‌مان تکمیل می‌شود.

2 بازیکن محروم و مصدوم داریم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد غایبان تیمش برای دیدار مقابل گسترش فولاد گفت: ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت و محسن مسلمان به دلیل محرومیت فردا نمی‌توانند برای ما بازی کنند، اما ما  بقیه بازیکنان‌مان را در اختیار داریم.

اگر در مورد رضاییان سؤال نمی‌شد تعجب می‌کردم
برانکو در خصوص اینکه آیا با توجه به غیبت مسلمان راه‌حل این تیم در بازی با گسترس فولاد اضافه شدن رامین رضاییان به ترکیب است یا نه، گفت: سؤال پرسیدن در خصوص رامین خیلی مهم است و اگر این را نمی‌پرسیدید تعجب می‌کردم! او هم مثل سایر بازیکنان در رقابت برای حضور در ترکیب است اما می‌دانید که 20 روز تمرین نداشته و باید وضعیتش را ببینیم. مسلمان بازیکن استاندارد و فیکس ما در همه بازی‌هاست که برای غیبت او در این بازی راه‌حلی پیدا خواهیم کرد.

برای برد بازی می‌کنیم اما اهل محافظه‌کاری نیستیم
وی در واکنش به این سؤال که تیمش پنج بازیکن دوکارته دارد که با توجه به در پیش بودن دیدار با تراکتورسازی و استقلال و حساسیت ذهنی بازیکنان به این دو بازی ممکن است برخی بازیکنان خود را سه کارته کنند و آیا این مسئله روی بازی سرخپوشان تأثیر خواهد گذاشت یا نه، گفت: ما اصلاً اصل حساب و کتاب نیستیم. برای هر بازی هرگونه که نیاز باشد برنامه‌ریزی و بازی می‌کنیم و اگر بخواهیم محاسبه‌گری داشته باشیم کار خراب می‌شودو ما در هر بازی به دنبال سه امتیاز هستیم و هر بازی فقط همین مسئله را می‌بینیم. ما برای برد بازی می‌کنیم اما اهل محافظه‌کاری نیستیم.

اوکراینی‌ها هنوز بازیکنان پرسپولیس هستند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه گویا بازیکنان اوکراینی در آستانه جدایی از پرسپولیس هستند و شب گذشته هم مدیر برنامه‌های آنها در باشگاه حضور یافته بود، گفت: همان‌طور که گفتم بقیه بازیکنان به جز مسلمان و ربیع‌خواه همه در رقابت هستند. این موضوع هم بحث اکنون ما نیست و این دو بازیکن هنوز بازیکن ما محسوب می‌شوند.

رفیعی و نریمان‌جهان تاکنون خدمت زیادی به تیم ما کرده‌اند
برانکو درباره اینکه آیا از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل رضایت داشته یا نه و انتظارات او توسط باشگاه برآورده شد، گفت: ما بازیکنانی را که می‌خواستیم، جذب کردیم، نفراتی که خوب هم با تیم هماهنگ شدند. طبیعی است انتظارمان این باشد هر روز بهتر و بهتر شوند و هرچه بیشتر هماهنگ‌تر کار کنند، اما هر دو بازیکن جدید ما یعنی سروش رفیعی و سامان نریمان‌جهان تاکنون خدمت زیادی به تیم ما کرده‌اند و انتظار ما هم از آنها بیشتر است، اما تاکنون از آنها راضی هستیم

پرسپولیس مقابل تیم‌های دفاعی به مشکل می‌خورد و فصل گذشته هم شما گفتید گسترش فولاد در تهران بهتر از پرسپولیس بازی کرد، حالا با توجه به غیبت مسلمان و بازی سخت گسترش فولاد آیا منتظر تغییر تاکتیک پرسپولیس باشیم یا جابه‌جایی دو بازیکن شرایط را عادی خواهد کرد، وی در واکنش به این پرسش گفت: البته من با نظر شما موافق نیستم که گسترش فولاد بهتر از ما بازی کرد. آنها خوب بودند و ما بازی سختی مقابل گسترش فولاد داشتیم، اما به پیروزی رسیدیم. در تبریز هم آنها را 4 بر 2 شکست دادیم و این فصل هم یک بر صفر مقابل‌شان به پیروزی رسیدیم. گسترش فولاد تیم خوبی است و کار ما مقابل آنها آسان نیست. من به بازی‌های بیرون خانه و با کیفیت آنها اشاره کردم که تیم سازمان‌یافته‌ای دارند که این همه به یمن زحمات مربی‌شان است. طبیعی است آنها مقابل پرسپولیس با همه انگیزه و توان مضاعف بازی خواهند کرد و 150 درصد توان‌شان را مقابل پرسپولیس می‌گذارند تا جایی که من اطلاع دارم گسترش فولاد مصدوم و محروم هم ندارد و همه بازیکنانش در خدمت تیمش هستند.

هنوز در لیست‌مان جای خالی داریم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نقل‌وانتقالات تیمش برای رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا گفت: ما هنوز در لیست‌مان جای خالی داریم و قصد داریم در ادامه بازیکن جدید نیز به خدمت بگیریم. من احترام زیادی برای بازیکنانی که دوست دارند به پرسپولیس بیایند قائلم و به این مسئله افتخار می‌کنم. من روی اسم بازیکنان نظر نمی‌دهم و در آنالیز و رختکن خودمان سعی می‌کنم مشکلات را برطرف کنم. صادق محرمی نیز در دیدار گذشته ما همه را شگفت‌زده کرد و نشان داد که پتانسیل بالایی دارد. او در مسیر پیشرفت است و ما نیز سعی می‌کنیم در ادامه بیشتر از او استفاده کنیم.

ندیدم در تیمم کسی سیگار بکشد
وی با اشاره به مسائل مطرح شده در فوتبال ایران مبنی بر اینکه برخی از بازیکنان سیگار می‌کشند، خاطرنشان کرد: مواد مخدر یک مشکل جهانی است و باید حداکثر کنترل را روی آن داشت. من اطلاعی از این موضوع ندارم که کدام بازیکن سیگار می‌کشد. این مسائل، مسائل شخصی افراد است و من در چارچوب باشگاه‌مان کسی را ندیدم که سیگار بکشد، اما نمی‌دانم که در خانه‌شان چه کاری انجام می‌دهند. در هر صورت بهترین راه این است که سیگار کشیدن را به طور کلی ممنوع اعلام کنیم. این موضوع باید فرهنگ‌سازی شود و مردم نیز از آسیب‌های سیگار کشیدن اطلاع پیدا کنند، اما مواد مخدر مشکلی است که تمام کشورهای دنیا با آن مبارزه می‌کنند.

بندی برای جدایی از پرسپولیس و حضور در تیم ملی در قراردادم نیست
برانکو در مورد اینکه گفته می‌شود بندی در قرارداد او وجود دارد که در صورت اخراج و یا استعفای کارلوس کی‌روش از تیم ملی برانکو می‌تواند قراردادش را با پرسپولیس را فسخ کرده و سرمربیگری تیم ملی را برعهده بگیرد، گفت: چنین بندی در قرارداد من وجود ندارد، من با پرسپولیس یک سال و نیم دیگر قرارداد دارم و نمی‌دانم که این مسائل از کجا آب می‌خورد. چه تضمینی وجود دارد که یکی مربی از یک تیم باشگاهی به یکباره سرمربی تیم ملی شود؟!

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه