همراه ما باشید

ستاره 41 ساله به رقیب پرسپولیس می پیوندد؟

حسین عبدالغنی مدافع چپ و کهنه کار اسبق تیم ملی عربستان برای اتمام دوران بازی خود بی تمایل نیست که به باشگاهی برود که در آن مدت 14 سال بازی کرده است .

ستاره 41 ساله به رقیب پرسپولیس می پیوندد؟

پیروزی نیوز - ستاره 41 ساله به رقیب پرسپولیس می پیوندد؟

به گزارش پیروزی و به نقل از "ورزش سه "، گویا هیئت مدیره باشگاه الاهلی عربستان به ریاست عبدالله بترجی قصد دارند در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای تقویت سمت چپ خط دفاعی حسین عبدالغنی بازیکن کهنه کار و41 ساله حال حاضر باشگاه اهود عربستان را به باشگاه الاهلی بازگردانند. به نقل از روزنامه ورزش عربستان ریاست این باشگاه درچند روزگذشته طی صحبت هایی که با وی کرده است ابراز داشته است که این بازیکن تمایلش را برای پیوستن دوباره به این باشگاه و اتمام دوران بازیگری‌اش اعلام کرده است و مشکلات مالی نمی تواند مانع این انتقال شود.


هم اکنون عبدالغنی منتظر دریافت پیشنهاد رسمی باشگاه الاهلی است تا بار دیگر به خانه اصلی‌اش که همان باشگاه الاهلی عربستان باشد بازگردد.


عبدالله بترجی درادامه گفته است که پابلو گوییدی سرمربی آرژانتینی الاهلی به دنبال یک مدافع چپ بومی است، در حالی که ما گزینه های مختلفی داریم  اما تا کنون هیچ  پیشنهاد رسمی به هیچ بازیکنی ارائه ندادیم و همه چی بستگی به نظر سرمربی درباره سطح فنی بازیکن دارد.


این درشرایطی است که حسین عبدالغنی  بعد از بازگشتش از فوتبال بلغارستان، نمایش خوبی را در لیگ حرفه ای عربستان به نمایش گذاشته است ضمن این که  حضور 14 ساله او در تیم النصر و 287 بازی که برای این تیم به میدان رفته است شانس او را برای پیوستن به این باشگاه نزدیک تر از دیگر گزینه ها کرده است. 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه