همراه ما باشید

ابراهیمی: تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا بسیار ضعیف شده‌اند

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا بسیار ضعیف شده اند و عربستان و عراق تیم‌های سابق نبودند.

ابراهیمی: تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا بسیار ضعیف شده‌اند

پیروزی نیوز - ابراهیمی: تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا بسیار ضعیف شده‌اند

به گزارش پیروزی، ناصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ گفت: تیم‌های حاضر در جام ملت‌های آسیا بسیار ضعیف شده اند. عربستان و عراق آن تیم‌های سابق نبودند. چینی‌ها هم که بازی بعدی مان با آن‌ها است آن چین سابق نیستند. خوشبختانه قرعه خوبی نصیب ما شده است و خیلی راحت می‌توانیم از این مرحله عبور کنیم.

ابراهیمی ادامه داد: فکر نمی‌کنم تا نزدیکی فینال، ایران گلی دریافت کند. اگر ما سال‌ها رتبه یک رنکینگ آسیا هستیم واقعا لیاقتش را داشته ایم. در بحث زیر ساخت‌ها مشکلاتی داشته باشیم، اما همیشه ستاره‌های خوبی داشته ایم. تیمی که کی‌روش دارد حتی نیمکتش قوی‌تر از تیم داخل زمین است. دلخوری که از کی روش در این ۸ سال وجود دارد این است که او در این مدت حتی یک جلسه هم با مربیان لیگ برگزار نکرده است و این اصلا خوب نیست. کی روش جزو ۱۰ مربی برتر دنیا است، اما زیاد با معرفت نبوده است.

او در مورد مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزش کشور گفت: این دورهمی کار بزرگی است که توسط ناصر عظیمی از چهل سال پیش و خود بنده برای اولین بار دور هم جمع شدیم و الان حدود ۳۰۰ - ۴۰۰ نفر در این دورهمی شرکت می‌کنند. یکی از مهمترین اتفاقاتی که در فوتبال دنیا نمی‌افتد، اما در تهران می‌بینیم که چندین سال این کار را انجام داده ایم. کسانی که من شاید ۱۰ تا ۱۵ سال است که ندیدمش در این مکان ملاقات کردم و از خوشحالی به خود میبالم.

او در مورد اینکه بهترین بازیکن تیم ملی در ۴ بازی که انجام داده ایم چه کسی بوده است گفت: به عنوان یک مربی هیچ وقت نام یک نفر را به عنوان بهترین بازیکن معرفی نمی‌کنم. به خاطر اینکه در یک تیم همه زحمت می‌کشند، اگر یک مهاجم گل می‌زند از دروازه‌بان تا خط میانی برای این اتفاق زحمت کشیدند. همه نفرات تیم ستاره هستند.

ابراهیمی در مورد حضور مربیان و بازیکنان خارجی در فوتبال کشورمان گفت: همه می‌گویند ناصر ابراهیمی مخالف مربی خارجی است، اما اصلا اینطور نیست. حضور مربیان خارجی در باشگاه‌ها نیز به مانند تیم ملی می‌تواند تاثیر مثبت داشته باشد. ما فوتبال حرفه‌ای داریم و باید بازیکنان خارجی هم در تیم‌های مان داشته باشیم، اما اگر بازیکن خارجی می‌آوریم باید فیکس بازی کند نه اینکه روی نیمکت بنشیند.

او در مورد خصوصی سازی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال گفت: کشور ترکیه ۴۰ سال پیش همه باشگاه هایش را خصوصی کرد و دولت این کشور اعلام کرد دیگر پولی به این تیم‌ها نمی‌دهد. کسانی هستند که بتوانند باشگاه پرسپولیس را تحویل بگیرند و اداره کنند و از دولت هم هیچ پولی نگیرند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه