همراه ما باشید

دلیل سکوت خبری نقل و انتقالات ساپیا از زبان مدیرعامل

مدیرعامل سایپا اعلام کرد تا زمان قطعی نشدن حضور هر بازیکن جدیدی در این تیم‌،‌ هیچ خبری را درباره لیست جدید منتشر نخواهد کرد.

دلیل سکوت خبری نقل و انتقالات ساپیا از زبان مدیرعامل

پیروزی نیوز - دلیل سکوت خبری نقل و انتقالات ساپیا از زبان مدیرعامل

به گزارش پیروزی، رضا درویش درباره برنامه‌های سایپا در نقل و انتقالات و دلیل عدم جذب بازیکن جدید اظهار کرد: سایپا به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا نمایندگی ایران در این رقابت‌ها شرایط حساسی دارد و به همین منظور برای تقویت تیم حتماً بازیکن جذب خواهیم کرد ولی قرار ما بر این است که تا زمانی که با بازیکنی به توافق نهایی نرسیدیم آن را رسانه‌ای نکنیم و در سکوت خبری فعالیت می‌کنیم و برای همین خبری در مورد ما وجود ندارد.

وی افزود: با جدایی مهدی ترابی قطعاً بازیکنی به جای او جذب خواهیم کرد و در چند پست دیگر هم نیاز به تقویت داریم و در حال حاضر با بازیکنان مد نظر کادرفنی مذاکره می‌کنیم. به احتمال زیاد تا چند روز آینده 3 یا 4 بازیکن جذب خواهیم کرد و معرفی خواهند شد.

درویش در مورد خبری که از عدم توافق با حامد لک منتشر شده است بیان کرد: ما هیچ توافقی با حامد لک نداشتیم که حالا بخواهد بر هم بخورد و اخباری که در مورد امضای قرارداد با لک منتشر شده صحت ندارد و هیچ قراردادی با او امضا نکردیم. سایپا خانه حامد است ولی هر بازیکنی به خانه خودش سر می‌زند و برای هر موضوعی صحبت می‌کنند می‌گویند آمده مذاکره کند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه