همراه ما باشید

دنیزلی: تیم فوتبال ایران قادر به عبور از دیوار چین است

مصطفی دنیزلی مربی نام آشنا و سرشناس ترکیه با بیان این که تیم فوتبال ایران به راحتی قادر به عبور از دیوار چین است، گفت: امیدوارم تیم ایران قهرمان جام ملت های آسیا شود.

دنیزلی: تیم فوتبال ایران قادر به عبور از دیوار چین است

پیروزی نیوز - دنیزلی: تیم فوتبال ایران قادر به عبور از دیوار چین است

به گزارش پیروزی و به نقل از ایرنا، مصطفی دنیزلی،سرمربی سابق پرسپولیس با ارزیابی از وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: فوتبال ایران همیشه در قاره آسیا صاحب عنوان و حرف بوده است.


وی با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در برابر عمان و صعود به یک چهارم نهایی گفت: پیروزی ایران در این مسابقه موضوعی عادی و قابل قبول بود و اگر ایران پیروز نمی شد، امری غیرعادی تلقی می شد.
دنیزلی در مورد دیدار میان تیم ایران با چین نیز گفت: ایران به راحتی قادر به گذشتن از سد چین و حضور در نیمه نهایی است و امیدوارم که ایران در مسابقه فینال نیز بازی و حتی جام را از آن خود کند و این موضوع نیز با توجه به بازیکنان ارزشمند این تیم دور از انتظار نیست.


وی با اشاره به اینکه مسابقات لیگ ترکیه وقت زیادی از وی می گیرد و او بیشتر اوقات خود را در این لیگ سپری می کند، گفت: متاسفانه آن طور که می خواهم امکان دنبال کردن جزئیات بیشتر در مورد تیم ملی فوتبال ایران را ندارم، ولی در هر صورت سعی می کنم بنا به علاقه شخصی که دارم، بازی های ایران را پیگیری و در هر موقعیتی از آن تیم اطلاع حاصل کنم.


مربی سرشناس ترکیه ای که مدتی نیز سکوی هدایت تیم پرسپولیس را نیز در اختیار داشت و به همین واسطه مدت زمانی نیز در ایران بود در پاسخ به این سئوال که آیا تماس هایش با ایران ادامه دارد؟ گفت: بعد از پایان مربیگری در ایران چند بار به ایران سفر کردم و دوستانم نیز به هنگام سفر به ترکیه مرا ملاقات می کنند. این ارتباطات، ارتباطاتی نیست که به راحتی بتوان آنها را فراموش کرد و تا پایان عمر برایم حفظ خواهد شد.

وی تصریح کرد: از ایران و دوستانی که در آنجا با آنها آشنا شدم، همواره خاطرات خوبی برایم باقی مانده است.

 انتهای پیام/ 

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه