همراه ما باشید

فدراسیون فوتبال پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را باز نمی کند

برانکو فقط 13 بازیکن دارد

تیم فوتبال پرسپولیس، در حالی آماده مسابقه با سپید رود می شود که قرارداد هیچ یک از بازیکنان تازه پیوسته به تیم در سازمان لیگ به ثبت نرسیده و تا این لحظه با کنار گذاشتن نام بازیکنان مصدوم و محروم، حداکثر 13بازیکن را در اختیار دارد.

برانکو فقط 13 بازیکن دارد

پیروزی نیوز - برانکو فقط 13 بازیکن دارد

 

 

 

 

به گزارش پیروزی، پرسپولیس پذیرفته است؛ بدون حضور ملی پوشان خود و پیش از پایان فصل نقل و انتقالات نیم فصل در جام حذفی حضور پیدا کند. هیچ یک از تیم های لیگ چنین شرایطی نداشته اند و هیچ یک از ان ها این سطح از همکاری را با فدراسیون و به خاطر تیم ملی از خود بروز نداده اند. آن طور که قبل از این نیز نوشته ایم، پاسخ این رفتار پرسپولیس، با محرومیت، توهین و افترا از سوی ارکان گوناگون فوتبال از فدراسیون گرفته تا رقبایش بوده است.

در این شرایط، آخرین خبر درباره وضعیت پرسپولیس این است که در کنار همه مشکلات و با وجود اقدام های باشگاه در تسویه بسیاری بدهی در یک سال گذشته، هنوز امکان استفاده از بازیکنان جدید فراهم نیست. پرسپولیس تا این لحظه در عمل 12 تا 13 بازیکن در اختیار دارد که بتواند از آن ها در بازی با سپیدرود استفاده کند. با توجه به اعلام کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال باشگاه پرسپولیس همچنان نمی تواند از بازیکنان جدید خود بهره مند شود. در واقع همانطور که اشاره کرده بود، پنجره هنوز به روی پرسپولیس بسته است.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط اعلام می کند با توجه به پرونده های بدهی که در یک سال گذشته بسته است نامه ای را از کمیته انضباطی فدراسیون در اختیار دارد ولی ثبت قرارداد های جدید در سازمان لیگ منوط به اجازه کمیته تعیین وضعیت است.

 همانطور که گفته شد، پرسپولیس در یک سال گذشته بدون آن که بازیکنی بگیرد، بدهی های زیادی را با مربیان و بازیکنان خود تسویه کرده است. این که این رقم به حد نصاب رسیده یا نه به اطلاعات دقیق مالی نیاز دارد که باشگاه می تواند درباره آن توضیح بدهد ولی قطعا رقم مورد نظر قابل توجه است. در همین ارتباط خبری هم دریافت کردیم  مبنی بر اینکه باشگاه در روزهای گذشته با پیگیری های ایرج عرب اقدام موثری برای بستن یکی از پرونده های بدهی پر حرف و حدیث برداشته است. در چنین شرایطی پرسپولیس و هواداران به حق انتظار همکاری بیشتری از سوی فدراسیون فوتبال دارند.

سرخپوشان برای بازی با سپید رود از یک طرف با حکم صادره برای برانکو ایوانکوویچ روبرو هستند و از سوی دیگر باید در غیاب سه ملی پوش خود و کمال کامیابی نیا محروم و ادم همتی مصدوم به رشت بروند. این در حالی است که انصاری و ماهینی را از مدت ها قبل در اختیار نداشته ایم و ربیع خواه هم اگر برسد در شرایط عالی نیست. به این ترتیب بدون بازیکنان تازه پیوسته به جمع سرخپوشان، با فرض بودن ربیع خواه، 6بازیکن بالای 25 سال، 2 بازیکن زیر 25 سال، 2 بازیکن زیر 23 سال و 3 بازیکن زیر 21 سال در اختیار خواهد بود.

امیدواریم این مشکل امروز یا فردا  برطرف شود چون هوادار پرسپولیس نمی تواند غیر از این را تصور کند و مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال قطعا این مساله را به خوبی می داند به ویژه که باشگاه برای تسویه بدهی های خود اقدام لازم را انجام داده است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه