همراه ما باشید

درحال حاضر خطر کسر امتیاز پرسپولیس را تهدید نمی کند.

توضیحات معاون حقوقی پرسپولیس در خصوص پرونده ژوزه

توضیحات معاون حقوقی پرسپولیس در خصوص پرونده ژوزه

پیروزی نیوز - توضیحات معاون حقوقی پرسپولیس در خصوص پرونده ژوزه


به گزارش سایت پیروزی دیلی;رونده مطالبات مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپولیس همچنان در جریان است ولی معاون حقوقی این باشگاه معتقد است فعلا خطر کسر امتیاز این تیم را تهدید نمی کند.
علی جمشیدی معاون حقوقی پرسپولیس در خصوص جلسه ای که در این خصوص در دادگاه CAS برگزار شد گفت: دادگاه سنگینی را پشت سر گذاشتیم که حدود 5 ساعت جلسه آن به طول انجامید. من و همکارانم که در دادگاه حاضر شدیم از روند جلسه رضایت داریم و احساس می‌کنیم که لوایح و دفاعیات ما مورد توجه دادگاه واقع شده اگرچه واقعا از حالا نمی‌توان نتیجه دادگاه را پیش‌بینی کرد اما ما به آینده و روند این پرونده امیدواریم. البته باید بگویم که طرف مقابل به صورت مکرر از لوایحی که در فیفا توسط وکلای سابق داده شده و منتهی به صدور رای محکومیت باشگاه پرسپولیس گردیده بود، بهره می‌برد.
وی در خصوص مشخص شدن زمان نتیجه گفت: در حال حاضر نمی‌توان به این سؤال پاسخ داد چرا که حجم این پرونده سنگین است و شاید 2 یا 3 ماه و یا حتی بیشتر به طول انجامد اما برخلاف شایعاتی که در برخی رسانه‌ها راه افتاده به هیچ عنوان در حال حاضر بحث کسر امتیاز موضوعیت ندارد. من به همراه آقایان ذاکر وکیل حقوقی و مدیر بین‌‌الملل باشگاه پرسپولیس نهایت توان و تلاش خود را جهت نقض این پرونده به کار بردیم و جلسات و مذاکراتی هم با طرف دیگر پرونده داشتیم.
اگر دفاعیات وکلای سابق کارساز بود مطمئنا نتیجه رای فیفا به نفع باشگاه می‌شد که متاسفانه این اتفاق رخ نداد. برای دفاع از حقوق باشگاه یک تفکر و یک لایحه جدید لازم بود تا بتوانیم از اندک روزنه‌های حقوقی استفاده کنیم.
جمشیدی در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور خود ژوزه در جلسه نیز گفت: بله! حتی فیلیپه دستیار او و ریس وکیل او هم در این جلسه شرکت داشت. باید بگویم که وکلای ژوزه عموما از رای فیفا دفاع می‌کردند و اینکه از سوی باشگاه پرسپولیس در مرحله قبل این دفاعیات به این صورت انجام نشد و این مسئله وکلای مربی پرتغالی را مضطرب کرده بود. آنها عصبانی بودند و معتقد بودند باشگاه در سال‌های قبل این قرارداد را قبول کرده بود.
یک نکته هم باید اشاره کنم و آن این است که ما در این پرونده به دلیل حساسیت‌های خاص آن از اساتید خبره بین‌المللی نظرات و مشورت‌هایی گرفتیم و عموما این عزیزان معتقد بودند متاسفانه باشگاه درباره این پرونده و در فیفا در سنوات قبل دفاع مطلوبی نداشته است. این اساتید مباحث مطروحه تیم حقوقی باشگاه را تائید کردند و ما هم بر مبنای یک استراتژی و روش معین که البته مستند و مستدل بود، دفاع کردیم. روش‌های ناکارآمد قبلی که نتیجه آن حکم علیه باشگاه شده بود در اولویت دفاع ما نبود. ما جهت خشنودی دل هواداران پرطرفدارترین تیم آسیا و در جهت احقاق حقوق باشگاه تمام سعی و تلاش خویش را به کار گرفتیم و امیدواریم علیرغم تمام سختی های پرونده به جهت رای سابق فیفا علیه باشگاه ، نتیجه نهایی به نفع تیم بزرگ و محبوب پرسپولیس باشد.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه