همراه ما باشید

ساعت برگزاری دیدارهای خانگی پرسپولیس در لیگ قهرمانان مشخص شد

مدیر بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس تاریخ و ساعت برگزاری دیدارهای این تیم در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد.

ساعت برگزاری دیدارهای خانگی پرسپولیس در لیگ قهرمانان مشخص شد

پیروزی نیوز - ساعت برگزاری دیدارهای خانگی پرسپولیس در لیگ قهرمانان مشخص شد

به گزارش پیروزی، امیرعلی حسینی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: ما پیش از این، ساعت بازی‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا، در تهران میزبان آنها خواهیم بود را مشخص و به کنفدراسیون اعلام کرده بودیم. با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات از سوی ما به عنوان ورزشگاه بی‌طرف برای میزبانی از تیم الاهلی عربستان، امروز (یکشنبه) در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبا آسیا که از طریق فدراسیون فوتبال ارسال می‌شود، ساعت این بازی هم اعلام شد.

وی ادامه داد: اولین بازی ما در این دوره از رقابت‌ها در 5 مارس برابر با 14 اسفند 97 خواهد بود که برابر برنده پلی‌آف مقدماتی انجام می‌شود. پیش از این، بازی در ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی را برای این دیدار مشخص کرده بودیم. براساس نامه‌ای که امروز یکشنبه ارسال شد نیز ساعت بازی ما برابر الاهلی عربستان که 20 فروردین برابر با 9 آپریل خواهد بود، 19:30 به وقت دبی و 20 به وقت ایران خواهد بود. این ساعت پس از هماهنگی با باشگاه الوصل تعیین شد. بازی با السد به تاریخ 30 اردیبهشت نیز از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

رئیس ستاد برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: طبق مقررات تیم‌های حاضر در مرحله گروهی باید ورزشگاه و ساعت میزبانی بازی‌های مرحله پلی‌آف خود را هم اعلام کنند. بر همین اساس، ما در صورت دستیابی به عنوان اول گروه D رقابت‌ها روز سه‌شنبه 28 خرداد در ورزشگاه آزادی میزبان بازی رفت خواهیم بود و ساعت این مسابقه را 19:50 اعلام کردیم.

همچنین اگر به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کنیم روز سه‌شنبه 4 تیر ماه میزبان بازی برگشت خواهیم بود و این دیدار هم از ساعت 19:50 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

همچنین برای هر دو حالت اعلام کردیم چنانچه حریف ما در مرحله یک هشتم پایانی، یک تیم عربستانی باشد، زمین بی‌طرف و ساعت برگزاری مسابقه را متعاقباً مشخص و اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه