همراه ما باشید

اعضای جدید هیات مدیره استقلال معرفی شدند

فتحی مدیرعامل ماند

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال تهران معرفی شدند. فتحی نیز هم‌چنان مدیر عامل ماند.

فتحی مدیرعامل ماند

پیروزی نیوز - فتحی مدیرعامل ماند

به گزارش پیروزی، کامران منزوی، میرشاد ماجدی، اسماعیل خلیل‌زاده و احمد سعادتمند به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره این باشگاه انتخاب شدند تا در کنار امیرحسین فتحی، مدیرعامل این باشگاه اعضای هیأت مدیره را تشکیل دهند.

سعادتمند به عنوان رئیس هیأت مدیره و خلیل‌زاده نیز به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره استقلال فعالیت خواهند کرد. بر اساس اعلام باشگاه استقلال فتحی هم‌چنان مدیرعامل استقلال خواهد بود. پیش از این جواد قراب و اکبر ملکی به دلیل قانون منع بکارگیری بازنشستگان از سمت خود استعفا داده بودند. همچنین حسن زمانی هم دیگر در هیأت مدیره استقلال فعالیت نخواهد داشت.

احمد سعادت‌مند سابقه مدیرکلی دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران را در کارنامه کاری خود دارد. اسماعیل خلیل‌زاده هم پیش از این نایب رئیس اتاق تعاون کشور، رئیس اتاق تعاون تهران و عضو شورای عالی پول و اعتبار بوده است.

کامران منزوی و میرشاد ماجدی هم سابقه حضور در استقلال را داشتند که منزوی سابقه فعالیت در این باشگاه به عنوان قائم مقام، معاون و سخن‌گو را داشته و ماجدی هم بازیکن و سرپرست پیشین استقلال بوده که در حال حاضر رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال است.

باشگاه استقلال این خبر را تأیید و جزئیات آن را منتشر کرده است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه