همراه ما باشید

خلعتبری: از سکونشینی برای ذوب‌آهن به تیم ملی رسیدم

از ورود محمد رضا خلعتبری به جمع بازيكنان ذوب آهن دو هفته می‌گذرد و او بسيار خوشحال است که بار ديگر پيراهن تيم سابق را بر تن کرده است. 

خلعتبری: از سکونشینی برای ذوب‌آهن به تیم ملی رسیدم

پیروزی نیوز - خلعتبری: از سکونشینی برای ذوب‌آهن به تیم ملی رسیدم

به گزارش پیروزی، محمدرضا خلعتبری در گفت‌وگو با سایت باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: شرایط تیم بسیار مناسب است. ما بازی‌های دوستانه خوبی را پشت سر گذاشتیم و به نظرم در زمانی که کادر فنی انتظارش را می‌کشد بازیکنان به فرم ایده آل نزدیک خواهند شد. همه می‌دانند که ذوب آهن دو یا سه بازی مهم در پایان بهمن ماه باید برگزار کند و از این رو باید همه اصفهان برای حمایت از ذوب آهن در کنار این تیم قرار گیرند.

خلعتبری در مورد پیوستن به ذوب آهن بیان کرد: همه می دانند که ذوب آهن یکی از اضلاع قدرت فوتبال ایران است و بسیار خوشحالم که یک بار دیگر پیراهن این تیم را به تن می‌کنم. خاطراتی که برای من و ذوب آهن ثبت شده است بسیار شیرین است و نایب قهرمانی آسیا گل سرسبد افتخاراتی است که با ذوب آهن رقم خورد. من با سن کم راهی اصفهان شدم و از سکونشینی در این تیم به پیراهن تیم ملی کشورمان رسیدم. اکنون دوست دارم بار دیگر ذوب آهنی قدرتمند داشته باشیم و شک ندارم شرایط برای بازگشت ذوب آهن به شرایط ایده‌آل فراهم است.

خلعتبری در مورد دو مصاف پلی آف ذوب آن مقابل حریفهای اردنی و کویتی و سپس الغرافه نیز گفت: ما در حال حاضر تنها به نساجی فکر می کنیم و بعد از این بازی بر روی حریف اولمان در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا. الوحدات و الکویت به حتم تیم‌های خوبی خواهند بود که بزرگترین اشتباه ساده گرفتن دیدار با آن‌هاست.

خلعتبری در مورد بازیهای آینده ذوب آهن و بازی‌های پایان بهمن ماه گفت: بسیار مهم است که همه ما با تمرکز بالا و با همه انرژی نیم فصل دوم را آغاز کنیم. بچه ها در کنار هم هستند و دائماً برای یک شروع خوب به یکدیگر انرژی می دهند. ما برای نیم فصل دوم هم قسم خواهیم شد و همانطور که کادر فنی از ما خواسته است همه تلاش و تمرکز ما بر روی بازی ابتدایی خواهد بود. نساجی یک تیم بزرگ و آبرومند است و مجید جلالی هم در بازی دوستانه نشان داد تیمش شرایط خوبی دارد. امیدوارم با حضور هواداران، تلاش بازیکنان و کادر و همراهی و حمایت همه جانبه کارخانه و باشگاه بتوانیم یک شروع خوب در نیم فصل دوم داشته باشیم.

انتهای پیام/ 

 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه