همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

انجام آخرین تمرین سرخپوشان برای بازی با سپیدرود؛

نورالهی برگشت، کاپیتان تمرین کرد

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود برای بازی با سپید رود را امروز در ورزشگاه شهید کشوری انجام داد. در این تمرین کاپیتان که دیروز آسیب دیده بود، بازیکنان را همراهی کرد و احمد نورالهی از جمع ملی‌پوشان هم به تمرینات بازگشت.

نورالهی برگشت، کاپیتان تمرین کرد

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان آخرین تمرین خود پیش از بازی با سپید رود را امروز چهارشنبه از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کشور آغاز کردند.

در این تمرین سید جلال حسینی که به دلیل آسیب دیدگی، در تمرین دیروز به اجرای برنامه‌های اختصاصی پرداخته بود، همبازیانش را در تمرینات گروهی همراهی کرد.

همچنین از جمع ملی‌پوشان پرسپولیس حاضر در جام ملت‌های آسیا که 47 روز قبل، بعد از بازی با پارس جنوبی جم تیم را ترک کرده بودند، احمد نورالهی در تمرین حاضر شد تا برای بازی با سپید رود و در غیاب کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه قبل از بازی یک جلسه تمرین با تیم داشته باشد.

تمرین با گرم کردن آغاز شد و پس از آن بازیکنان به بازی فوتبال در نیمی از زمین پرداختند. در ادامه، مارکو تمرینات قدرتی و تنه‌زدن‌ها را در دستور کار قرار داد. در حالی که دروازه‌بان‌ها نیز تمرینات اختصاصی را انجام می‌دادند.

ضربات شروع مجدد نیز پایان بخش تمرین تیم فوتبال پرسپولیس بود.

کاروان سرخپوشان امروز با پرواز ساعت 16 و 50 دقیقه از فرودگاه مهرآباد، تهران را به مقصد شهر رشت ترک خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه