همراه ما باشید

  سازمان لیگ فوتبال قصد دارد به صورت کتبی پاسخ اظهارات سرمربی تراکتورسازی را بدهد  

پاسخ سازمان لیگ به اعتراض عجیب تراکتوری ها

پاسخ سازمان لیگ به اعتراض عجیب تراکتوری ها

پیروزی نیوز - پاسخ سازمان لیگ به اعتراض عجیب تراکتوری ها


به گزارش پیروزی دیلی؛امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار پیکان و تراکتورسازی در نشست خبری سازمان لیگ را به بی عدالتی متهم کرد و گفت: «باید گله خود را به گوش مسئولان سازمان لیگ برسانم. کجای دنیا عدالت اینگونه است که ما همیشه از رقیب‌مان زودتر به میدان برویم. اگر دوستان می‌خواهند عدالت را اجرا کنند پرسپولیس هم باید در چند دیدار قبل از ما به میدان برود و هر وقت که دو تیم به شرایط یکسان رسیدند دیدارهای‌مان همزمان برگزار شود».

در این خصوص باشگاه تراکتورسازی نامه‌ای را به سازمان لیگ نوشته و خواستار برگزاری بازی‌های همزمان دو تیم شده که قرار است مسئولان سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ نامه این باشگاه و اظهارات سرمربی استقلال را بدهند.

با این حال پاسخ سازمان لیگ به تراکتورسازی روشن کردن برنامه مسابقات تا پایان فصل است که یکی از مسئولان سازمان لیگ در این خصوص گفت: طبق گفته این مقام مسئول تا پایان لیگ برتر شانزدهم 12 هفته باقی مانده و از این 12 هفته طبق قانون سه هفته پایانی به صورت همزمان برگزار خواهد شد و دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی یک دیدار رو در رو دارند. از هشت هفته باقی مانده چهار دیدار پرسپولیس زودتر بازی می‌کند و چهار هفته هم تراکتورسازی زودتر از رقیبش در صدر جدول به میدان خواهد رفت. بنابراین تا پایان لیگ شرایط برابر است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه