همراه ما باشید

VAR در بازی پرسپولیس و پدیده به صورت آف لاین اجرا می شود

رفعتی: داوران حق مصاحبه ندارند

رییس دپارتمان داوران فوتبال درباره قانون منع مصاحبه داوران با رسانه‌ها همچنین گفت: داوران طبق آیین نامه حق مصاحبه با رسانه‌ها ندارند و اگر داوری قانون را نقض کند طبق آیین نامه با آن برخورد خواهیم کرد.

رفعتی: داوران حق مصاحبه ندارند

پیروزی نیوز - رفعتی: داوران حق مصاحبه ندارند

به گزارش پیروزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی رییس دپارتمان داوران در این باره گفت: عدم مصاحبه داوران و ناظران به دلیل قوانین و دستورات بین المللی است و هیچ ارتباطی به مسئولین فدراسیون ندارد و طبق قوانین با آنها برخورد می‌کنیم.

وی در ادامه در خصوص استفاده از داوران پشت دروازه در بازی های لیگ برتر گفت: برای اولین بار در بازی سپیدرود رشت و پرسپولیس این سیستم را استفاده کردیم. معتقدم استفاده از داوران پشت دروازه یک حرکت مثبت است و به داوران کمک زیادی خواهد کرد.

رئیس دپارتمان داوران در انتخاب داوران پشت دروازه گفت: با توجه به حساسیت بازی نوع داوران پشت دروازه را چیدمان می کنیم. تا زمانی که VAR راه اندازی شود در تمام مسابقات لیگ برتر از کمک داوران اضافی استفاده خواهیم  کرد.

رفعتی در پایان اظهار داشت: بدون تردید داوری که پشت دروازه قرار می گیرد، هر صحنه ای که درون محوطه جریمه اتفاق بیافتد را می تواند تصمیم بگیرد و تاثیرگذار باشد. ضمن اینکه در بازی پرسپولیس و پدیده سیستم ویدئوچک را به صورت آف لاین می کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه