همراه ما باشید

تائیدیه فدراسیون و پاسخ ایفمارک برای ثبت قرارداد بازیکن استقلال به سازمان لیگ ارسال نشد

فدراسیون درباره پاتوسی تصمیم می‌گیرد

به گفته رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تائیدیه کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال و مرکز پزشکی ایفمارک برای ثبت قرارداد آیاندا پاتوسی بازیکن استقلال به سازمان نرسیده است.

فدراسیون درباره پاتوسی تصمیم می‌گیرد

پیروزی نیوز - فدراسیون درباره پاتوسی تصمیم می‌گیرد

فریبرز محمودزاده درباره این که  پاتوسی می‌تواند طبق قانون قراردادش را در سازمان لیگ به ثبت برساند یا خیر گفت: همانطور که می‌دانید شب گذشته آخرین شب نقل و انتقالات بود و ما تا پاسی از  شب در سازمان لیگ برای پیگیری امور ثبت قرارداد بازیکنان حضور داشتیم. قرارداد بازیکن نامبرده به رویت ما رسیده است اما رویت ملاک عمل و تصمیم گیری برای سازمان لیگ نخواهد بود.

وی افزود:برای سازمان لیگ 2 مساله مهم است، نه تنها در مورد پاتوسی بلکه در مورد همه بازیکنان خارجی شرایط به همین شکل است که روابط بین الملل فدراسیون فوتبال شرایط حضور این بازیکن را تائید کند که آیا وی شامل بندهای قانونی حضور در لیگ ایران می‌شود یا خیر.

محموزاده عنوان کرد: برای ثبت قرارداد بازیکنان در سازمان لیگ تائیدیه ایفمارک و تست‌های پزشکی نیز دومین مساله است که تا این لحظه هم فدراسیون فوتبال و هم ایفمارک تا این لحظه تائیده ثبت قرارداد این بازیکن را برای سازمان لیگ ارسال نکرده‌ند.

با این شرایط فدراسیون فوتبال باید در مورد نهایی شدن قرارداد پاتوسی با استقلال تصمیم نهایی را بگیرد و تایید کند که آیا این بازیکن می‌تواند برای استقلال بازی کند یا نه. البته در این بین در زمان های گذشته بازیکنانی مثل کی روش استنلی بوده اند که همین شرایط را داشتند اما بعدا توانستند مجوز حضور در فوتبال ایران را بگیرند و به نظر می رسد مشکل پاتوسی هم با نادیده گرفتن بخشی از قانون فوتبال ایران در مورد بازیکنان خارجی قابل حل است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه