همراه ما باشید

می‌توانیم ۲ جام به هواداران بدهیم

رادوشوویچ: هر وقت بازی می‌کنم دوست دارم بهترین باشم

بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که این تیم می‌تواند در لیگ برتر و جام حذفی به مقام قهرمانی برسد.

رادوشوویچ: هر وقت بازی می‌کنم دوست دارم بهترین باشم

پیروزی نیوز - رادوشوویچ: هر وقت بازی می‌کنم دوست دارم بهترین باشم

به گزارش پیروزی، بوژیدار رادوشوویچ در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برد پرسپولیس مقابل سپیدرود در جام حذفی گفت: بازی سختی بود و پیروزی در رشت آن هم در شرایطی که روی چمن مصنوعی بازی می‌کردیم، ارزش زیادی داشت. آنها با بازی در این زمین آشنا هستند، ولی شرایط برای ما خیلی سخت بود. خوشحالم که در دقایق پایانی به گل رسیدیم و اگر بازی به وقت اضافه می‌رفت، طبیعتاً کار پرسپولیس سخت‌تر می‌شد. سپیدرود هم واقعاً تیم خوبی بود، ولی ما عملکرد بهتری داشتیم و در نهایت به هدفی که داشتیم، دست پیدا کردیم.

دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که در این بازی کلین‌شیت کرد، در رابطه با عملکرد خودش خاطرنشان کرد: هر وقت برای پرسپولیس بازی می‌کنم دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم کادر فنی هم از من راضی باشد. همیشه چه در تمرین و چه در بازی انگیزه زیادی دارم تا بتوانم خودم را ثابت کنم و همیشه گفته‌ام که بازی کردن برای پرسپولیس برایم لذت‌بخش است.

وی در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی‌اش از عملکرد پرسپولیس در ادامه لیگ برتر و جام حذفی چیست، اظهار داشت: در نیم‌فصل دوم کار سخت‌تری داریم، همچنین در ادامه جام حذفی که تیم‌هایی مثل پدیده و سپاهان در مسیر ما قرار دارند. با این حال باید بگویم که شخصیت پرسپولیس این امکان را فراهم می‌کند که در پایان فصل دو جام به هواداران هدیه بدهیم، چون پتانسیل رسیدن به قهرمانی در هر دو جام را داریم. البته می‌دانیم که کار سختی داریم و باید نسبت به گذشته خیلی بیشتر تلاش کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه