همراه ما باشید

استقلال خوزستان - ماشین‌سازی‌تبریز

استارت نیم فصل از جنوب

نیم‌فصل دوم هجدهمین دوره رقابت‌‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از امروز با برگزاری دو بازی آغاز می‌شود که استقلال خوزستان و ماشین‌سازی اولین دیدار این رقابت‌ها را آغاز خواهند کرد.

استارت نیم فصل از جنوب

پیروزی نیوز - استارت نیم فصل از جنوب

به گزارش پیروزی، استقلال خوزستان با شش امتیاز تنها تیمی است که امتیازاتش در جدول رده‌بندی هنوز تک رقمی مانده و در انتهای جدول قرار دارد. البته این تیم در نیم‌فصل اول با انواع و اقسام مشکلات رو‌به‌رو بوده است. مهمترین اتفاق تلخی که برای آبی‌های خوزستان رخ داده، این است که این تیم به دلیل شکایت فرانک ساکونی, از سوی فیفا به کسر شش امتیاز محکوم شدند. استقلال خوزستان به تازگی یونس دلفی را هم به شارلوای بلژیک فروخته است تا شاید اصلی‌ترین مهره خود را از دست داده باشد, البته استقلالی‌های خوزستان به غیر از کسر شش امتیاز از یک پنجره نقل‌وانتقالاتی نیز محروم شده‌اند، اتفاقی که باعث شد تیم آنها در نیم‌فصل لیگ هجدهم تقویت نشود.

در سوی دیگر میدان ماشین‌سازی هم به عنوان یکی از تیم‌های پایین جدول به میدان می‌رود، اما می‌توان وضعیت این تیم را نسبت به استقلال خوزستان به مراتب بهتر دانست. این تیم تبریزی با 14 امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد و قطعاً در این بازی به دنبال این است تا بتواند خود را به حاشیه امن جدول برساند. این تیم اخیراً در دیداری دوستانه در تهران مقابل پرسپولیس به میدان رفت و به تساوی بدون گل رسید. این تیم در نقل‌وانتقالات زمستانی شش بازیکن جدید جذب کرده که از سرشناس‌ترین این بازیکنان می‌توان به فرشاد سالاروند و احسان علوان‌زاده نام برد. دو تیم در بازی رفت در تبریز به تساوی یک بر یک دست پیدا کردند.

گفتنی است دیدار دو تیم استقلال خوزستان و ماشین سازی تبریز از هفته شانزدهم لیگ برتر روز دوشنبه ۱۵ بهمن به جای ساعت ۱۶ در ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه