همراه ما باشید

عرب: منشا را نگه می‌داشتیم آفت تیم می‌شد/با صراحت می گویم برانکو به الاهلی نمی رود

ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: می‌توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم، پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت‌نشین می‌شد و می‌شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می‌کرد.

عرب: منشا را نگه می‌داشتیم آفت تیم می‌شد/با صراحت می گویم برانکو به الاهلی نمی رود

پیروزی نیوز - عرب: منشا را نگه می‌داشتیم آفت تیم می‌شد/با صراحت می گویم برانکو به الاهلی نمی رود

به گزارش پیروزی ،ایرج عرب در گفت‌وگو با میزان در خصوص اینکه باز هم امروز اعلام شد که باشگاه الاهلی عربستان برای جذب برانکو درخواست داده اظهار داشت: به هیچ وجه این مسئله صحت ندارد من با صراحت و با صدای بلند اعلام می‌کنم که چنین مسئله‌ای وجود ندارد و هواداران خیاشان راحت باشد.


وی درباره پیوستن گادوین منشا به استقلال عنوان کرد: نظر خاصی روی این مسئله ندارم.


سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که خیلی‌ها اعتقاد دارند منشا به خاطر محدودیت مالی باشگاه پرسپولیس از این تیم جدا شد و به استقلال پیوست گفت: این مسئله اصلا صحت ندارد. خود برانکو رسما در مصاحبه‌ای اعلام کرد منشا را نمی‌خواهد. ما هیچ محدودیت مالی در خصوص منشا نداشتیم و آنقدر پول داشتیم که به او بدهیم تا از پرسپولیس برود. حتی مقداری هم از پول نیم فصل دوم را به او دادیم تا او را آزاد کنیم.


وی تاکید کرد: بحث جدایی منشا از پرسپولیس یک بحث کاملا فنی بود ما می‌توانستیم منشا را نیم فصل نگه داریم و پولش را بدهیم. ولی منشا نیمکت‌نشین می‌شد و می‌شد آفت تیم و همه مسائل را خراب می‌کرد.


انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه