همراه ما باشید

هفته 22 لیگ دسته اول فوتبال امروز با 4 دیدار

چشم امید پایین جدولی‌ها به پیروزی

هفته بیست‌ودوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال، عصر امروز (چهارشنبه) با چهار دیدار آغاز می‌شود.

چشم امید پایین جدولی‌ها به پیروزی

پیروزی نیوز - چشم امید پایین جدولی‌ها به پیروزی

به گزارش پیروزی، در دیدارهای امروز سرخپوشان پاکدشت به مصاف خونه‌به‌خونه می‌رود. محمود فکری درنخستین تجربه سرمربیگری خود در تیم سرخپوشان، به دنبال شکست تیم فانوس به دست بابلی خواهد بود تا فاصله تیمش را با صدر جدول کاهش دهد. شاگردان اکبر میثاقیان نیز که در رتبه چهاردهم جدول جای دارند، هفته گذشته توانستند گل‌گهر صدر جدولی را متوقف کنند و حالا در اندیشه امتیاز گرفتن از تیم رده دوم جدول هستند.

در دیدار دیگر مس رفسنجان مقابل شاهین تبریز صف‌آرایی می‌کند. دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می روند  که مسی های نیم فصل دوم را خوب آغازکردند و تا به اینجا توانستند سه برد و یک شکست را برای خود ثبت کنند. نارنجی پوشان هفته قبل نیز بادران را در رفسنجان شکست دادند و با روحیه خوبی پا به این دیدار می‌گذارند. اما شهرداری تبریز هفته گذشته در ارومیه مقابل نود این شهر متحمل شکست  4-1 شد.حال باید دید در این دیدار چه نتیجه ای رقم خواهد خورد. شهرداری تبریز در دیدار رفت توانست مس را در خانه با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد.

تیم گل ریحان البرز نماینده فوتبال استان البرز هم امروز در ورزشگاه انقلاب کرج میزبان تیم نود ارومیه است. گل ریحان با تکیه بر بازیکنان جوان و با انگیزه خود توانسته برای تیم های مدعی لیگ یک به حریف قدرتمندی تبدیل شود و با پشت سر گذاشتن مس کرمان در هفته بیست و یکم جایگاه خود را تا رتبه چهارم جدول ارتقا بخشید. شاگردان مجتبی حسینی که تنها یک امتیاز با شاهین بوشهر و سرخپوشان پاکدشت فاصله دارند در انتظار کوچکترین لغزش از سوی هر یک از این دو تیم هستند تا بتوانند خود را به گل گهر سیرجان که جدی ترین مدعی صعود به لیگ برتراست نزدیک کنند. اما در آن سوی میدان نماینده ارومیه در حالی به مصاف گل ریحان می‌رود که دیداری خاطره انگیز در هفته قبل سپری کردند و توانستند با ۴ گل مقابل شهرداری تبریز به برتری برسند. آنها با برد در این دیدار رتبه خود را در جدول تک رقمی کردند. نود ارومیه در حالی در هفته جاری به مصاف گل ریحان البرز می رود که این تیم از آمادگی خاصی برخوردار است اما شاگردان بیاتلو هم نشان داده‌اند که از بازی برابر تیم های مدعی واهمه ندارند.

شیرازی‌ها هم امروز برای شکست تیم انتهای جدولی کارون اروند، با تمام قوا به میدان می‌رود. در این دیدار که در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار می‌شود فجرسپاسی در حالی به میدان می‌رود که آخرین بازی خود مقابل شاهین شهرداری بوشهر را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرده و این بازی برایشان حساسیت بالایی دارد تا بتوانند با پیروزی وضعیت شان را در میانه جدول بهبود ببخشند. در سوی دیگر میدان کارون اروند خرمشهر این فصل وضعیت خوبی نداشته و در مجموع تا پایان هفته بیست یکم تنها ۱۵ امتیاز به دست آورده همچنان در قعر جدول جا خوش کرده است. خرمشهری ها اگر می خواهند لیگ دسته اول را در فصل آینده از دست ندهند باید برای کسب برد در این دیدار چاره‌ای بیاندیشند. اروندی‌ها امروز امیدوارند با هومن افاضلی و کسب سه امتیاز از دیدار با فجر از انتهای جدول فرار کنند.

برنامه دیدارهای هفته بیست‌دوم لیگ دسته اول

چهارشنبه - ساعت 14

سرخپوشان پاکدشت - خونه‌به‌خونه
شهرداری تبریز - مس رفسنجان
گل ریحان البرز - نود ارومیه
فجر سپاسی - کارون اروند خرمشهر

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه