همراه ما باشید

ریسک بازی کردن ملی‌پوشان را پذیرفتم

لیکنز: استوکس ماشین‌گلزنی ماست

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید تیمش در هفته‌های گذشته تمرینات پرفشاری را انجام داده و این باعث شد تا شاگردانش در مقابل نفت مسجد سلیمان کمی کند باشند.

لیکنز: استوکس ماشین‌گلزنی ماست

پیروزی نیوز - لیکنز: استوکس ماشین‌گلزنی ماست

به گزارش پیروزی، جرج لیکنز سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی تیمش برابر نفت مسجد سلیمان در هفته شانزدهم لیگ‌برتر اظهار کرد: امروز پیروزی خوبی کسب کردیم. بازیکنان ملی‌پوش تازه به ما ملحق شدند و بعضی‌ها اعتقاد داشتند که بازی دادن به آن‌ها می‌توانند ریسک باشد اما من این ریسک را قبول کردم‌. ما در هفته‌های گذشته تمرینات پرفشاری را انجام دادیم و این باعث شد تا در شروع مسابقات کمی کند باشیم. اما رفته رفته ریتم بازی را در اختیار گرفتیم.

او ادامه داد: خیلی مهم بود که بازیکنان تمرکز خود را حفظ کنند و احساسی بازی نکنند. چیزی که مهم بود این بود که گل نخوردیم و زدن سه گل برای ما بسیار با ارزش بود. صحبت‌های بین دو نیمه، باعث شد تا بازیکنان بازی هجومی به نمایش بگذارند و این موضوع باعث شد سه گل به ثمر برسانیم.

او درپاسخ به سوالی درباره وضعیت اکبر ایمانی گفت: اکبر ایمانی نیاز به زمان داشت تا در نیمه اول به شرایط خوبی برسد و هماطور که دیدید، در نیمه دوم توانست عملکرد خوبی در نیمه دوم به نمایش بگذارد. ما از امروز آماده بازی با نساجی می‌شویم و شنبه راهی قائمشهر خواهیم شد.

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: بازیکنان ما توانستند امروز بازی را کنترل کند و کار اضافی انجام ندهند. عملکرد داوری خیلی خوب بود. یک‌شنبه بازی سختی برابر نساجی داریم و بازی کردن در چمن مصنوعی این شهر می‌تواند بسیار سخت باشد. این تیم در نیم‌فصل تغییرات زیادی داشت.

او درباره هواداران تبریزی حاضر در ورزشگاه عنوان کرد: حمایت هواداران در بازی امروز فوق‌العاده بود و از آن‌ها تشکر می‌کنم. ما تمرینات سخت و پرفشاری را انجام داده بودیم و باید این تمرینات سخت را بتوانیم ادامه دهیم. سه امتیاز بازی امروز را به هواداران تقدیم می‌کنم و در وهله دوم به مالک باشگاه تقدیم می‌کنم.

لیکنز افزود: من هم از تیم‌های ملی شناخت دارم و هم از تیم‌های باشگاهی و می‌دانستم ملی‌پوشان تیم ما با چه شرایطی به تیم برمی‌گردند و تجربه سه ملی پوش ما باعث شد تا این ریسک را بپذیریم و آن‌ها را در زمین بگذاریم. هر سه بازیکن از تجربه لازمی برخوردارند و می‌توانند جریان بازی را تغییر دهند.

سرمربی تراکتورسازی بار دیگر درباره بازی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان صحبت کرد و گفت: اینکه یک توپ به سمت دروازه ما آمد، نشان دهنده عملکرد خوب تک تک بازیکنان است. خوشحالم که دو دروازه‌بان خوب در تیمم دارم. ما قطعا دوست داریم در هر بازی گل نخوریم و باید سعی کنیم دروازه ما در بازی‌ها بسته بماند.

او درباره استوکس مهاجم تیمش گفت: استوکس برای من مثل ماشین‌گلزنی می‌ماند و من از این بازیکن نمی‌خواهم دفاع کند یا بازی‌سازی انجام دهد. من از او فقط می‌خواهم گلزنی کند. اگر استوکس می‌توانست همه موقعیت‌هایی که امروز داشت را گل می‌کرد، باید او را به تیم بارسلونا ترانسفر می‌کردیم. اما او فعلا در کنار ماست.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه