همراه ما باشید

داور به درستی برای پرسپولیس پنالتی گرفت

گل محمدی: 2 بار اشتباه کردیم و مقابل پرسپولیس جریمه شدیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: 2 بار اشتباه کردیم و مقابل پرسپولیس جریمه شدیم.

پیروزی نیوز - گل محمدی: 2 بار اشتباه کردیم و مقابل پرسپولیس جریمه شدیم

به گزارش پیروزی و به نقل از فارس، یحیی گل‌محمدی بعد از شکست ۲ بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت:  بازی خوبی انجام دادیم  ما از فرصت هایمان استفاده نکردیم.متاسفانه یک پنالتی دادیم و گل خوردیم و  مشکلاتی داشتیم.

* مقابل پرسپولیس 2 بار جریمه شدیم

سرمربی پدیده تاکید کرد: در این بازی دچار اشتباه شدیم و پنالتی به حریف دادیم ودر ادامه با یک پاس اشتباه گل دوم را خوردیم و بازهم جریمه شدیم. پرسپولیس در بخش دفاع تمرکز خوبی داشت و ما هم از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم و باختیم.

* بازی ما به دلیل نداشتن زمین لغو شد

گل محمدی گفت: یکی از مشکل های این بازی فاصله زیاد بین آخرین بازی دوستانه ما با این بازی بود که تقریبا ۱۸ روز بود بازی نکرده بودیم و همان طور که گفتم جمعه می خواستیم بازی کنیم که به دلیل نداشتن زمین آن بازی لغو شد.

* برای بازی دوستانه پول خواستند و ما نداشتیم
وی افزود: قرار بود آن بازی را در ورزشگاه امام رضا انجام بدهیم که مسئولان پول زیادی درخواست کردند ونتوانستیم بازی را انجام بدهیم ودر مشهد مشکلات زیادی داریم و زمین تمرین و بازی نداریم که اگر مسئولان کمک نکنند دچار مشکل می شود و فاصله بازی ها در نیم فصل دوم کم است و خیلی وقت نداریم بابت باخت امروز ناراحتی کنیم.

*باید در آینده امتیازها را بگیریم
گل محمدی تصریح کرد: باید تلاش کنیم به وضعیت خوبی برسیم و در دیدارهای آینده امتیازات لازم را بگیریم و در استفاده از موقعیت‌ها خوب عمل نکردیم و اگر بهتر کار می کردیم می توانستیم یک مساوی بگیریم.
 

* علاقه ای به بازی دفاعی نداریم اما روی گل‌های پرسپولیس اشتباه کردیم

گل محمدی تصریح کرد: صحبتی که ما با بازیکنان داریم این است که در هر مسابقه برای بردن وارد میدان می شویم و علاقه ای به دفاع نداریم.البته در این نوع بازی ها باید مراقب حریفی مثل پرسپولیس باشیم و باید بیشتر تمرکز کنیم و این موقعیت ها را به حریف ندهیم و روی هر دو گل اشتباه کردیم.

* تا پشت محوطه خوب رفتیم اما آنجا تصمیم اشتباه گرفتیم
وی در مورد اینکه تیمش اعتماد به نفس شوت‌زنی ندارد اظها رداشت: ما تا پشت محوطه جریمه خوب می آمدیم، آنجا باید درست تصمیم گرفته شود اما ما در این بخش امروز مشکل داشتیم. باید بهتر تصمیم می گرفتیم. هم روی ارسال ها و هم برای تصمیم گیری برای شوت‌زنی اشتباه عمل کردیم.

* داور به درستی برای پرسپولیس پنالتی گرفت
وی در مورد پنالتی که داور گرفت اظهار داشت: سید علی امروز قضاوت خوبی داشت و کارشناسان باید صحبت کنند ولی فکر می کنم که داور تصمیمش درست بود و بازیکن ما اشتباه کرد و خودمان باعث شدیم آن اتفاق رخ بدهد و تمرکز خوبی در آن صحنه نداشتم.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه