همراه ما باشید

مراسم افتتاحیه سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی - کرمانشاه

قدردانی از کشتی گیران و باشگاه برتر سال فنی 97-96

جایزه 15 میلیون تومانی برای هادی و علیاری

قدردانی از کشتی گیران  و باشگاه برتر سال فنی 97-96

پیروزی نیوز - قدردانی از کشتی گیران و باشگاه برتر سال فنی 97-96

 

مراسم افتتاحیه سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی عصر امروز (پنج شنبه) با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش پیروزی، مراسم افتتاحیه این رقابت ها عصر امروز برگزار شد که پس از پخش آیاتی چند از کلام اله مجید، سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه امام رضا (ع)، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به تمامی شرکت کنندگان، برای آن ها در مسابقات جام تختی آرزوی موفقیت کرد. بازوند همچنین از تمامی دست اندرکاران برگزاری این رقابت ها تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه کلیپی از جهان پهلوان غلامرضا تختی برای حاضرین در سالن امام خمینی (ره) پخش شد که استاد پرویز سیروس پور رئیس و دبیر اسبق فدراسیون کشتی و مشاور عالی اجرایی فدراسیون سخنانی را به صورت زنده در وصف زنده یاد تختی این پهلوان و جوانمرد بزرگ ایران و جهان به سمع تماشاگران حاضر در سالن مسابقات رساند.

پس از آن با پخش کلیپی از مدال ها و کاپ های رقابت های کشتی فرنگی و آزاد جام تختی که توسط اردشیر پورحکمت نایب قهرمان پیشکسوتان جهان و با پیگیری های و هماهنگی های استاد سیروس پور در مدت زمان شش ماه و با کیفیتی بسیار عالی ساخته شد، پخش و در ادامه از این پیشکسوت کشتی ایران، توسط دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، بهروز نعمتی نماینده مجلس شورای اسلامی و حمید بنی تمیم سرپرست و علیرضا رضایی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی و استاد سیروس پور با اهدای لوح تقدیری که به امضاء قهرمانان کشتی جهان و المپیک کشورمان رسیده بود و همچنین تندیس یادبودی که در سال 1338 در کشور ایتالیا ساخته شده است قدردانی  شد.

در ادامه این مراسم تقدیر که نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر ورزش و جوانان، استاندار کرمانشاه و همچنین مسئولین فدراسیون کشتی حضور داشتند از بانک پاسارگاد تنها حامی تیم های ملی و فدراسیون کشتی بعنوان حامی مالی برتر سال فنی 97-96 که با حمایت های بی دریغ خود پشتیبان تیم های ملی کشتی در چند سال گذشته بوده است، با اهدای لوح سپاس و همچنین تندیس جهان پهلوان تختی تقدیر بعمل آمد که آقایان محمود صادقپور و خسرو رفیعی مدیران پشتیبانی و روابط عمومی به نمایندگی از دکتر قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد در این مراسم حضور داشتند.

همچنین از پرویز هادی و مهدی علیاری بعنوان برترین آزادکار و فرنگی کار، و بیمه رازی بعنوان برترین باشگاه کشتی آزاد و فرنگی سال فنی 97-96 با حضور کیومرث محرابی سرپرست باشگاه کشتی آزاد و فرنگی بیمه، با اهدای لوح سپاس و یادبود تقدیر بعمل آمد. ضمن اینکه جایزه ۱۵ میلیون تومانی به هادی و علیاری اهداءشد.

همچنین از آشوک کومار داور المپیکی از کشور هند و نماینده اتحادیه جهانی در رقابت های کشتی آزاد جام تختی نیز تقدیر شد.

پیش از مراسم افتتاحیه گروه ورزش باستانی استان کرمانشاه حرکات باستانی  و کشتی پهلونی را برای حاضرین در سالن مسابقات به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

 

 

درباره نویسنده

صادق  رضايي

صادق رضايي مشاهده تمام مطالب

كشتي نويس

ثبت دیدگاه