همراه ما باشید

دردسر شیرین برانکو تا پایان فصل/ «امید» بازی کند یا ترابی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کار مشکلی برای استفاده از ستاره‌های تیمش دارد.

دردسر شیرین برانکو تا پایان فصل/ «امید» بازی کند یا ترابی

پیروزی نیوز - دردسر شیرین برانکو تا پایان فصل/ «امید» بازی کند یا ترابی

به گزارش خبرنگار پیروزی، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته اولین شکست خودش را در لیگ برتر در هفته هفدهم و مقابل فولاد خوزستان تجربه کرد. این شکست در حالی رقم خورد که مسائل حاشیه‌ای زیادی پیش و حین بازی برای پرسپولیس پیش آمد. غیر از مسائل حاشیه‌ای عجیبی که برای پرسپولیس پیش آمد که جای بررسی فراوانی دارد، این دیدار یک نکته مهم هم داشت.

مهدی ترابی ستاره جدید پرسپولیس اولین بازی خود را برای این تیم انجام داد. ترابی در شرایطی در ترکیب اصلی قرار گرفته بود که جای امید عالیشاه در زمین حضور داشت و بهترین پاسور پرسپولیس بازی را از روی نیمکت شروع کرد. در ادامه بازی و نیمه دوم بود که ترابی جای خود را به عالیشاه داد.

در این شرایط به نظر می‌رسد که برانکو قصد دارد از بین ترابی و عالیشاه یک نفر را به صورت ثابت در ترکیب استفاده کند. همین مسئله می‌تواند به یک دردسر شیرین برای برانکو تبدیل شود. در یک طرف ماجرا ترابی قرار دارد که یکی از ستاره‌های فوتبال ایران و حتی تیم ملی است که شاید نیمکت‌نشین کردنش کار دشواری باشد، در طرف دیگر هم عالیشاه حضور دارد که بهترین پاسور پرسپولیس در لیگ بوده و یکی از بازیکنانی است که حضورش در ترکیب پرسپولیس بسیار اثر گذار است.

باید دید برانکو چطور می‌تواند از این چالش و دردسر شیرین جان سالم به در ببرد و شرایط را فراهم کند تا از ترابی و عالیشاه استفاده کند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سلمان بیدار مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه