همراه ما باشید

مسببان بروز مشکل در حاشیه امنیت

اعتراض هواداران در فرودگاه اهواز و یک نکته

تعدادی از هواداران پرسپولیس یک شنبه شب در فرودگاه اهواز حضور پیدا کردند و نسبت به مقام های همراه تیم اعتراض داشتند که چرا جلوی ایجاد مشکلات برای پرسپولیس از جمله داوری ها را نمی گیرند.

اعتراض هواداران در فرودگاه اهواز و یک نکته

پیروزی نیوز - اعتراض هواداران در فرودگاه اهواز و یک نکته

 

 

 

 

به گزارش پیروزی، وقتی حقی از پرسپولیس تضییع شود، هواداران اولین مدافعان تیم محبوب خود هستند. وقتی داوری به اشتباه سوت می زند با واکنش سریع هواداران در شبکه های اجتماعی روبرو هستیم ولی در این میان گاهی هم شرایط به شکلی رقم می خورد که مسببان بروز مشکل برای پرسپولیس در حاشیه امنیت هستند در حالی که اعتراض ها در عمل باعث بروز حاشیه برای خود پرسپولیس می شود.

در پایان بازی روز گذشته فولاد-پرسپولیس تعدادی از هواداران خود را به فرودگاه رساندند تا خواسته خود را مبنی بر تلاش باشگاه برای دفاع از حقوق پرسپولیس مطرح کنند که البته خواسته ای به حق است. در این میان ناراحتی شدید بعضی هواداران از آن چه قبل از بازی و در جریان بازی روی داد باعث اعتراض های تندتری هم شد.

در این میان نکته جالب توجه این است که گاهی این اعتراض ها مسببان اصلی را در حاشیه امنیت قرار می دهد و در عمل کسی کاری به آن هایی ندارد که با عملکرد خود، شرایطی مشابه آن چه که برای پرسپولیس در اهواز رقم خورد را به وجود می آورند و حتی فشار و هجمه را روی تیم و باشگاه بیشتر می کند. چه بسا که این مساله باعث ترغیب  بیشتر این افراد برای برنامه ریزی علیه پرسپولیس می شود تا هم مانع از نتیه گیری شوند و هم مجموعه پرسپولیس را دچار حاشیه کرده و حتی با هم درگیر کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه