همراه ما باشید

همکاری باشگاهها به ما کمک زیادی می کند

روستایی:تیم امید به این اردوها نیاز دارد

مهاجم تیم ملی فوتبال امید با اظهار رضایت از برنامه های آماده سازی این تیم گفت:ادامه برنامه ها و انجام بازی های دوستانه به تیم ما کمک زیادی می کند.

روستایی:تیم امید به این اردوها نیاز دارد

پیروزی نیوز - روستایی:تیم امید به این اردوها نیاز دارد

به گزارش پیروزی و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیر روستایی مهاجم تیم ملی امید در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت:خوشبختانه اردوی خوبی را سپری می کنیم هرچند تعدادی از بچه ها نتوانستند در این اردو حاضر باشند. حقیقت این است اگر باشگاهها با تیم امید همکاری کنند کمک زیادی به ما می کنند چرا که بیش از هر چیز در این مقطع به با هم بودن و انجام بازی های تدارکاتی نیاز داریم. این مسابقات روی هماهنگی بچه ها تاثیرگذار است و طبیعتا باعث می شود تیم امید در شرایط بهتری وارد مسابقات شود.
بازیکن باشگاه پیکان تهران همچنین گفت:تا امروز شرایط تیم امید خیلی خوب بوده و بازی های مفیدی را انجام داده ایم اما نیاز داریم که این همکاری و تعامل از جانب باشگاهها وجود داشته باشد و بتوانیم برنامه های آماده سازی خودمان را طبق خواسته کادر فنی دنبال کنیم. امیدواریم با درایت کادر فنی و تلاش بچه ها بتوانیم در بازی های فروردین ماه موفق باشیم و به مرحله بعدی رقابت ها صعود کنیم.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه