همراه ما باشید

بوستانی: مقابل پرسپولیس دنبال نتیجه آبرومندانه هستیم نه ضدفوتبال

کریم بوستانی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد، این تیم در مصاف با پرسپولیس به دنبال نتیجه‌ای آبرومندانه است.

بوستانی: مقابل پرسپولیس دنبال نتیجه آبرومندانه هستیم نه ضدفوتبال

پیروزی نیوز - بوستانی: مقابل پرسپولیس دنبال نتیجه آبرومندانه هستیم نه ضدفوتبال

به گزارش پیروزی و به نقل از تسنیم، کریم بوستانی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: با پرسپولیسی بازی داریم که تیم خیلی بزرگی است و نمی‌خواهد از کورس قهرمانی عقب بماند. ما در انتهای جدول هستیم و پرسپولیس در بالای جدول. امیدوارم این بازی، رقابت خوبی از آب در بیاید.

وی افزود: ما در این دو بازی اخیر خیلی خوب بازی کردیم، اما نتیجه نگرفتیم و فردا مقابل تیمی قرار می‌گیریم که خیلی بزرگ است و مربی بزرگ، با شخصیت، جنتلمن و بی‌حاشیه‌ای دارد. قطعاً بازی خیلی سختی پیش روی ما خواهد بود. دنبال این نیستیم که با ضدفوتبال پرسپولیس را متوقف کنیم بلکه می‌خواهیم آبرومندانه نتیجه بگیریم. حریف‌مان را خیلی خوب آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم که آنها ضعف‌هایی دارند، اما نقاط قوت‌شان بیشتر است. ما می‌خواهیم اول گل نخوریم و روی ضدحملات به پرسپولیس گل بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره داوری‌هایی که این روزها حرف و حدیث‌های فراوانی را در پی داشته و آیا او هم از داوری مسابقات لیگ ناراحت است یا نه، عنوان کرد: در هر صورت اشتباهاتی در طول فصل علیه تیم‌ها از سوی داوران صورت گرفته است، اما انصافاً در بازی قبل ما داور خیلی خوب سوت زد و من از قضاوتش رضایت کامل دارم.

بوستانی در واکنش به این سؤال که مشکلات مالی چقدر به تیمش ضربه زده است، تصریح کرد: ما باشگاه فقیری هستیم و پرسپولیس باشگاهی غنی. از ابتدای فصل بودجه ما خیلی کم بود، اگرچه تا الان 50 درصد از پول بازیکنان پرداخت شده که همین امر هم راضی‌کننده است. ما تیم خیلی جوانی داریم و هفت نفر از بازیکنانم برای اولین بار می‌خواهند در ورزشگاه آزادی بازی کنند. البته که آنها مقابل فینالیست آسیا انگیزه بالایی دارند و همه متحد شدند تا فردا یک بازی خوب را مقابل پرسپولیس ارائه کنیم. ما برای این بازی احمد آل‌نعمه و ابوالقاسم‌پور را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. البته ابوالقاسم‌پور دیروز تمرین کرد، اما شرایط بازی ندارد.

وی در ارتباط با بیانیه‌هایی که این روزها از سوی برخی تیم‌ها و پشت پرده داوری‌ها مطرح می‌شود، گفت: اعتقاد من این است که پشت پرده‌ای وجود ندارد. برخی‌ها مدام می‌گویند که این فوتبال خیلی کثیف است، اما مثل اینکه پولش تمیز است، همان‌هایی که این حرف‌ها را می‌زنند خیلی خوب پول فوتبال را خرج زندگی خود می‌کنند. تا الان هم اتفاقی در این مورد نیفتاده است و فقط این صحبت‌ها مطرح می‌شود.

بوستانی درباره اینکه چرا در اول فصل هدایت تیم استقلال خوزستان را برعهده نگرفت و همچنین چرا دلفی در این شرایط سخت تیم را رها کرد،  عنوان کرد: من اول فصل پیشنهاد سرمربیگری را قبول نکردم، چون بودجه باشگاه خیلی پایین بود و سقف قراردادها 180 تا 200 میلیون. به‌هرحال آقای یزدی هدایت تیم را برعهده گرفت و امتیازات باارزشی با استقلال خوزستان کسب کرد، اما قبل از بازی با استقلال قرار شد کادر جدیدی هدایت تیم را برعهده بگیرد و صحبت‌هایی شد، اما به یکباره همه چیز منتفی شد و به من پیشنهاد سرمربیگری را دادند، من هم پذیرفتم و کارم را شروع کردم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان همچنین خاطر نشان کرد: در مورد دلفی هم باید بگویم که فروش او سیاست باشگاه بود. دلفی فقط سه ماه دیگر با باشگاه قرارداد داشت. اگر آخر فصل جدا می‌شد هیچ پولی نصیب باشگاه نمی‌شد. به همین خاطر او را فروختیم تا پولی به حساب باشگاه واریز شود. قرار است با پولی که به باشگاه می‌رسد 70 هزار دلار قسط اول بازیکن برزیلی شاکی باشگاه پرداخت و 300 میلیون هم خرج هزینه‌های جاری باشگاه شود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه